Acryl-O!-Gel Cover Mask - SPN Nails
Acryl-O!-Gel Cover Mask - SPN Nails
Akrylożel Cover Mask
Acryl-O!-Gel Cover Mask - SPN Nails
Acryl-O!-Gel Cover Mask - SPN Nails
Akrylożel Cover Mask

Acryl-O!-Gel Cover Mask

5902659319401
Dostępny
90,00 zł
Brutto
Wysyłka w 72 godziny

Akrylożel Cover Mask to cudowny, nasycony odcień różu o wysokim kryciu, który idealnie sprawdzi się jako samodzielny kolor lub do stylizacji babyboomer.

Koszt wysyłki od 12 zł

Cover Mask to cudowny, nasycony odcień różu o wysokim kryciu, który idealnie sprawdzi się jako samodzielny kolor lub do stylizacji babyboomer.

Akrylożel SPN Nails Professional łączy w sobie delikatność żelu z siłą akryluNie piecze w lampie i jest całkowicie bezwonny w przeciwieństwie do metody akrylowej. Delikatnie się piłuje, nie wymaga nacisku pilnika, a ciężki pył opada nie unosząc się powyżej piłowanych paznokci. Posiada niewielką tendencję do samopoziomowania i jest ultralekki na paznokciach. Dzięki niemu zyskujesz całkowitą kontrolę nad produktem – nie spływa i nie zastyga, co umożliwia modelowanie do pożądanej formy bez pośpiechu.

Jak pracować z Acryl-O!-gelem Cover Mask krok po kroku:

1. Na zmatowiony wcześniej paznokieć z utwardzoną bazą (może być klasyczna lub hybrydowa) nakładamy kulkę produktu bliżej wolnego brzegu (mniej więcej 1/3 długości naturalnej płytki).

2. Pędzelkiem oszczędnie zamoczonym w płynie Fluid Acryl-O!-Gel modelujemy kulkę, robiąc szkielet podobnie, jak w technice akrylowej.

3. Utwardzamy warstwę przez 60 sekund w lampie Dual Multi Intelligence Technology 36 W. 

4. Nakładamy większą kulkę i budujemy paznokieć, również przy pomocy pędzelka namoczonego w płynie Fluid Acryl-O!-Gel, utwardzamy. 

5. Przemywamy warstwę dyspersyjną preparatem Clean & Prep.

6. Piłujemy, nadając pożądany kształt.

7. Nakładamy top lub lakier hybrydowy UV LaQ.

Przeznaczenie:
Akrylożel konstrukcyjny
Gęstość:
Gęsty
Efekt:
Różowy
Aplikacja:
Dwie warstwy
Czas utwardzania:
Dual LED SPN Nails: 60 sekund, UV: 2 minuty
Zdejmowanie:
Konieczność spiłowania
SPN Nails
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej