Acryl-O!-Gel Diamond Clear - SPN Nails
Acryl-O!-Gel Diamond Clear - SPN Nails
Acryl-O!-Gel Diamond Clear - SPN Nails
Acryl-O!-Gel Diamond Clear - SPN Nails

Acryl-O!-Gel Diamond Clear

5902659319364
Dostępny
90,00 zł
Brutto
Wysyłka w 72 godziny

Akrylożel Diamond Clear to krystalicznie przezroczysty odcień, który idealnie sprawdzi się do przedłużenia paznokci na formie, docelowo pokrywanych lakierem hybrydowym. 

Koszt wysyłki od 12 zł

Diamond Clear to krystalicznie przezroczysty odcień, który idealnie sprawdzi się do przedłużenia paznokci na formie, docelowo pokrywanych lakierem hybrydowym. 

Akrylożel SPN Nails Professional łączy w sobie delikatność żelu z siłą akrylu. Nie piecze w lampie i jest całkowicie bezwonny w przeciwieństwie do metody akrylowej. Delikatnie się piłuje, nie wymaga nacisku pilnika, a ciężki pył opada nie unosząc się powyżej piłowanych paznokci. Posiada niewielką tendencję do samopoziomowania i jest ultralekki na paznokciach. Dzięki niemu zyskujesz całkowitą kontrolę nad produktem – nie spływa i nie zastyga, co umożliwia modelowanie do pożądanej formy bez pośpiechu.

Jak pracować z Acryl-O!-gelem Diamond Clear krok po kroku:

1. Na zmatowiony wcześniej paznokieć z utwardzoną bazą (może być klasyczna lub hybrydowa) nakładamy kulkę produktu bliżej wolnego brzegu (mniej więcej 1/3 długości naturalnej płytki).

2. Pędzelkiem oszczędnie zamoczonym w płynie Fluid Acryl-O!-Gel modelujemy kulkę, robiąc szkielet podobnie, jak w technice akrylowej.

3. Utwardzamy warstwę przez 60 sekund w lampie Dual Multi Intelligence Technology 36 W. 

4. Nakładamy większą kulkę i budujemy paznokieć, również przy pomocy pędzelka namoczonego w płynie Fluid Acryl-O!-Gel, utwardzamy. 

5. Przemywamy warstwę dyspersyjną preparatem Clean & Prep.

6. Piłujemy, nadając pożądany kształt.

7. Nakładamy top lub lakier hybrydowy UV LaQ.

8. Aplikujemy wybraną oliwkę Manicure Oil by SPN Nails.

Przeznaczenie:
Akrylożel konstrukcyjny
Gęstość:
Gęsty
Efekt:
Bezbarwny
Aplikacja:
Dwie warstwy
Czas utwardzania:
Dual LED SPN Nails: 60 sekund, UV: 2 minuty
Zdejmowanie:
Konieczność spiłowania
SPN Nails
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej