Acryl-O!-Gel Extreme White - SPN Nails
Acryl-O!-Gel Extreme White - SPN Nails
Acryl-O!-Gel Extreme White - SPN Nails
Acryl-O!-Gel Extreme White - SPN Nails

Acryl-O!-Gel Extreme White

5902659319357
Dostępny
90,00 zł
Brutto
Wysyłka w 72 godziny

Akrylożel Extreme White to nasycona, mocno kryjąca i napigmentowana biel, która idealnie sprawdzi się w stylizacjach french manicure. 

Koszt wysyłki od 12 zł

Extreme White to nasycona, mocno kryjąca i napigmentowana biel, która idealnie sprawdzi się w stylizacjach french manicure. 

Acryl-O!-Gel Extreme White nakładamy na szkielet zbudowany akrylożelem Diamond Clear, nie jest on akrylożelem budującym.

Akrylożel SPN Nails Professional łączy w sobie delikatność żelu z siłą akrylu. Nie piecze w lampie i jest całkowicie bezwonny w przeciwieństwie do metody akrylowej. Delikatnie się piłuje, nie wymaga nacisku pilnika, a ciężki pył opada nie unosząc się powyżej piłowanych paznokci. Posiada niewielką tendencję do samopoziomowania i jest ultralekki na paznokciach. Dzięki niemu zyskujesz całkowitą kontrolę nad produktem – nie spływa i nie zastyga, co umożliwia modelowanie do pożądanej formy bez pośpiechu

Przeznaczenie:
Wykończenie french manicure
Gęstość:
Średniogęsty
Efekt:
Biały
Aplikacja:
Jedna cienka warstwa
Czas utwardzania:
Dual LED SPN Nails: 90 sekund, UV: 2-3 minuty
Zdejmowanie:
Konieczność spiłowania
SPN Nails
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej