784 Greenery Scenery UV LaQ 8ml

  • 39.90 ZŁ

  • Producent: SPN Nails
  • Artykuł: 2748
  • EAN: 5902659317964
  • Darmowa dostawa od 500 zł
  • Koszt wysyłki od 10 zł
  • Wysyłka w ciągu 48 godzin

- +

Moda na zielone dodatki powróciła w tym sezonie ze zdwojoną siłą, stylizacje w tym odcieniu proponują takie domy mody, jak Gucci czy Giambattista Valli. Lakier hybrydowy Greenery Scenery w odcieniu modnej, soczystej zieleni z pewnością ożywi niejeden jesienno-zimowy look.


UV LaQ to hybryda, która nie ma sobie równych. Stworzona wyłącznie na żywicy sylikonowej doskonale współgra z naturalną płytką tworząc elastyczną i dobrze pracującą z paznokciem powłokę. Nie pęka, nie wykrusza się i nie rozwarstwia od wolnego brzegu. Dzięki unikalnej żywicy lakier hybrydowy UV LaQ można nakładać nawet na długie naturalne paznokcie bez obaw, że popęka lub powstanie na nim efekt "pajęczynki". Hybryda SPN jest niezwykle delikatna dla naturalnej płytki i z powodzeniem może być używana przez osoby z wrażliwą, a nawet atopową skórą.

Nakładana na akryl lub żel idealnie współpracuje z twardym materiałem, a dzięki silnej przyczepności nie ześlizguje się z paznokcia i nie ściera na wolnym brzegu. Przypominająca klasyczny lakier do paznokci średniogęsta konsystencja i płaski pędzelek zapewniają łatwość aplikacji oraz niezwykle precyzyjny efekt końcowy. Manicure hybrydowy jest trwały, mocny, odporny na uszkodzenia i nawet po 6 tygodniach wciąż wygląda nieskazitelnie.

* Kolory przedstawione na wzorniku są realistycznym zdjęciem. Jednakże z powodu różnych ustawień monitora kolor hybrydy przedstawionej na fotografii może minimalnie odbiegać odcieniem lub jego intensywnością od koloru widzianego "na żywo".


Cechy produktu

Przeznaczenie: Trwałe lakierowanie paznokci
Efekt: Kryjący, mocna pigmentacja
Gęstość: Średniogęsta
Aplikacja: 2 cienkie warstwy
Czas utwardzania: LED SPN Nails: 30 sekund, UV: 3 minuty
Zdejmowanie: Rozpuszczane w płynie Hybrid & Acrylic Remover SPN Nails
518 Mojito UV LaQ 8ml
573 Limeade UV LaQ 8ml
616 Lime-O-Lime UV LaQ 8ml
703 Neon Lime UV LaQ 8ml
723 Urban Jungle UV LaQ 8ml
725 Kink! UV LaQ 8ml
757 Kiwi Sorbet UV LaQ 8ml
763 Pool Party UV LaQ 8ml
785 Emerald Green UV LaQ 8ml
789 Blue Lagoon UV LaQ 8ml
795 Dream in Paradise UV LaQ 8ml

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Możesz potrzebować także