801 Matt Top No Wipe UV LaQ 8ml

  • 43.00 ZŁ

  • Producent: SPN Nails
  • Artykuł: 2758
  • EAN: 5902659318060
  • Darmowa dostawa od 500 zł
  • Koszt wysyłki od 10 zł
  • Wysyłka w ciągu 48 godzin

- +

Elastyczny, matowy top hybrydowy no wipe dedykowany do matowienia lakierów hybrydowych UV LaQ. Idealnie współgra z hybrydą, tworząc elastyczną i dobrze pracującą z paznokciem powłokę. Zapewnia piękne satynowe wykończenie i chroni paznokcie przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Matt Top no wipe UV LaQ jest niezwykle delikatny dla naturalnej płytki, dzięki czemu może być stosowany przez osoby z wrażliwą, a nawet atopową skórą. 

Sposób użycia

Dobrze wstrząśnij buteleczkę przed użyciem. Nałóż top po drugiej warstwie hybrydy, utwardź w lampie. Nie przemywaj!


UV LaQ to hybryda, która nie ma sobie równych. Stworzona wyłącznie na żywicy sylikonowej doskonale współgra z naturalną płytką tworząc elastyczną i dobrze pracującą z paznokciem powłokę. Nie pęka, nie wykrusza się i nie rozwarstwia od wolnego brzegu. Dzięki unikalnej żywicy lakier hybrydowy UV LaQ można nakładać nawet na długie naturalne paznokcie bez obaw, że popęka lub powstanie na nim efekt "pajęczynki".Hybryda SPN jest niezwykle delikatna dla naturalnej płytki i z powodzeniem może być używana przez osoby z wrażliwą, a nawet atopową skórą.

Nakładana na akryl lub żel idealnie współpracuje z twardym materiałem, a dzięki silnej przyczepności nie ześlizguje się z paznokcia i nie ściera na wolnym brzegu. Przypominająca klasyczny lakier do paznokci średniogęsta konsystencja i płaski pędzelek zapewniają łatwość aplikacji oraz niezwykle precyzyjny efekt końcowy. Manicure hybrydowy jest trwały, mocny, odporny na uszkodzenia i nawet po 6 tygodniach wciąż wygląda nieskazitelnie. 


Cechy produktu

Przeznaczenie: Matujący top hybrydowy
Efekt: Satynowe wykończenie manicure hybrydowego
Gęstość: Średniogęsta
Aplikacja: 1 warstwa
Czas utwardzania: Dual LED SPN Nails: 60 sekund, UV 36W: 90 sekund
Zdejmowanie: Po zmatowieniu rozpuszczany w płynie Hybrid & Acrylic Remover SPN Nails

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Możesz potrzebować także