Formy płatności


Możliwe są następujące formy płatności:

Płatność przy odbiorze (za Pobraniem)


Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.  Firma Grupa Beautica zastrzega sobie prawo dodatkowej weryfikacji telefonicznej przy zamówieniach tego typu.


Przelew na konto bankowe (Przedpłata) 


Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie się do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub poczty.

Po złożeniu zamówienia z formą płatności "Przedpłata" w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienie Klient otrzymuje nr rachunku bankowego, na które należy przelać kwotę za zamówione Towary wraz z kosztem wysyłki.

Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunek firmy Grupa Beautica zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Informujemy jednocześnie, iż nie realizujemy wysyłki zamówionych Produktów na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.


PayU - płatność online


Przelew dokonywany za pośrednictwem operatora płatności internetowych PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (adres: Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań), wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399, NIP 779-23-08-495.

Z chwilą potwierdzenia skutecznego dokonania płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji. W przypadku wystąpienia problemów z płatnością on-line prosimy o kontakt z działem sprzedaży marki SPN Nails w celu informacji o dalszym postępowaniu.