% Jesienna pielęgnacja %



NOW! Twój czas na jesienną pielęgnację!
 Wybierz kosmetyki SPA w supercenach i zadbaj o swoje ciało na jesień! W promocji znajdziesz teraz wybrane zapachy perfumowanych balsamów Home SPA w poj. 50, 200 i 500ml, oliwki SPN Nails, peeling Wish... inspirowany zapachem Chanel Chance oraz balsam do ciała z witaminą E i żel peelingująco-złuszczający do ciała z linii S.O.S. 
Nie czekaj! Skorzystaj z rabatu -15%! Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
P.S. W promocji biorą udział pełnowartościowe produkty, z datą ważności minimum 14 miesięcy (do 12.2024 lub do 05.2025). 

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej