Świece Luxury SPA 2w1

Zapachowe, perfumowane świece LUXURY SPA to prawdziwa uczta dla zmysłów. Wyobraź sobie piękny, szklany słój wypełniony BIO woskiem sojowym w pastelowym kolorze, w którym delikatnym płomieniem tli się Twój ulubiony zapach SPN Nails. W blasku świecy i w jej cudownym aromacie, Twoje jesienne i zimowe wieczory staną się piękniejsze i bardziej nastrojowe. 

Tworząc nasze świece, zdecydowaliśmy się na terapeutyczną moc zapachu - oznacza to, że niezależnie od tego, jak długo będzie paliła się świeca, nie odczujesz dyskomfortu z tego powodu. Nie rozboli Cię głowa, ani nie poczujesz się zmęczona zbyt natarczywym zapachem. Przez cały czas palenia moc zapachu będzie rozkoszą dla zmysłu powonienia, a stylowy wygląd świecy będzie rozpieszczał zmysł wzroku... i wyobraź sobie, że na tym jeszcze nie koniec!

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej