Przed nami jeszcze kilkanaście  dni celebrowania najbardziej roztańczonego okresu w roku. Kto jeszcze nie miał okazji zabłysnąć w karnawale, pobawić się swoim wizerunkiem i postawić na glam nails – ma ostatnią szansę. Tym bardziej, że teraz do każdego zmówienia powyżej 100 zł – dodajemy Wam karnawałowy prezent – metaliczne folie lub błyszczące dropsy!

Przez najbliższe 2 tygodnie, przy finalizacji transakcji za minimum 100 zł, możesz wybrać w swoim koszyku zakupowym swój gratis - folie Ice Nails #01,#02,#03,#04 i/lub dropsy do zdobień w kolorze złota lub srebra (12, 1316). Gratisy będą aktywne w naszym e-sklepie w dniach 12-25 lutego 2020. 

Ice Nails to odbijające światło folie, pozwalające uzyskać efekt modnych, oszronionych paznokci, które cudownie podkreślają codzienny, jak i wieczorowy manicure. Na ich powierzchni znajdują się niewielkie geometryczne kształty, które mienią się milionem narw w zależności od kąta padania światła.

Folia jest bardzo prosta w użyciu – wystarczy ją pociąć według własnego pomysłu, przetrzeć preparatem Clean & Prep, nałożyć na utwardzony, wybrany lakier hybrydowy UV LaQ i zabezpieczyć Topem 501 lub 700.

Dropsy z kolei to połyskujące, cienkie mini kółeczka, idealne do zatapiania w żelu, akrylożelu, akrylu oraz lakierze hybrydowym. Wykonane z identycznego materiału jak klasyczny brokat – dostępne są w różnych rozmiarach w kolorze złota lub srebra.

Życzymy Wam udanych zakupów w ostatnie tygodnie karnawału!

Komentarze (0)

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej