Dołącz do projektu

Specjalnie dla Was opracowaliśmy cykl bezpłatnych webinarów, które będą dla Was wsparciem merytorycznym w prowadzeniu salonów od strony biznesowej.

W naszych krótkich filmikach zaproszeni goście, eksperci z branży beauty, doświadczone stylistki i właścicielki najlepszych salonów SPA w Polsce, a także specjaliści ds. marketingu, specjaliści w dziedzinie prawa pracy i szeroko pojętej promocji w Internecie, pomogą Wam świeżym okiem spojrzeć na swój biznes i sprawić, aby Wasza praca stała się bardziej efektywna, a Wasze Salony zaczęły zarabiać więcej! 

Jeśli zastanawiasz się jak rozliczać swój salon, jak prowadzić budżet swojego salonu, jak napisać regulamin salonu, jak odpowiednio zarządzać personelem, aby Twój biznes stał się jeszcze bardziej rentowny – zarejestruj się w naszym programie!

Wystarczy, że podasz nam swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy, a już dziś dołączysz do projektu SPN Business Club!

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej