#1. Przyspiesz swoją pracę żelami SPN Nails

W przedświątecznej gorączce w salonach warto postawić na produkty, które znacznie przyspieszą Twoją pracę.

W ostatnim odcinku z cyklu SPN Business Club nasza Instruktorka, Małgorzata Kubiak, pokazywała jak poradzić sobie w sytuacji awaryjnej i szybko zrekonstruować złamany paznokieć za pomocą akrylożelu.

W tym odcinku pokażemy Wam jak pracować z żelem kauczukowym i opowiemy o idealnym żelu dla początkujących stylistek!

Zapraszamy do oglądania!

#2. Spóźniona klientka? Pomysły na szybkie zdobienia salonowe!

Zdarzyło Ci się, że zapisana klientka się spóźnia, a Ty masz pełny grafik klientek?

Na pewno  nie raz! W okresie przedświątecznym taka sytuacja może być poważnym problemem.

Jak sprawić, żeby klientka która zapisała się na zdobienia, nie wyszła od Ciebie niezadowolona, a jednocześnie zaproponować jej fajne, szybkie zdobienia!

Zobacz propozycje naszej Instruktorki, Małgorzaty Kubiak!

#3. Święta w Twoim Salonie

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o tym, jak stworzyć wyjątkowy, świąteczny nastrój w naszych salonach.  Na jakie elementy wystroju postawić? Czego unikać? I jak przygotować miłe, przedświąteczne upominki dla swoich klientów?

Pomysły na własnoręcznie przygotowane, personalizowane prezenty oraz  zestawy prezentowe do odsprzedaży!

Zobacz najnowszy webinar z naszym ekspertem, Karoliną Ryszkiewicz.

#4. Jak ważny jest rozwój osobisty w zawodzie stylisty paznokci?

W tym odcinku naszym gościem jest Kamila Grochowska, Instruktor Master Team SPN Nails, właścicielka salonu stylizacji paznokci w Warszawie, wielokrotna mistrzyni, stojąca na najwyższym stopniu podium międzynarodowych mistrzostw paznokciowych.

Kamila opowie o tym, jak ważny jest rozwój osobisty w zawodzie stylisty paznokci. O tym, jak wybór marki SPN wpłynął na rozwój jej kariery i jej salonu. O udziale w mistrzostwach i zdobywaniu najwyższych laurów i o tym, że nigdy nie możemy stać w miejscu w naszej branży!

#5. Wybór marki a rozwój salonu i Stylistki

Zastanawiasz się nad wyborem jednej marki do swojego salonu?

Zobacz, jak wybór SPN Nails wpływa na rozwój salonu, ale także poszerza możliwości samej stylistki, pozwala walczyć jako doświadczony Instruktor o najwyższe podium na mistrzostwach paznokciowych, a na co dzień wzmacnia prestiż salonu, daje poczucie bezpieczeństwa i gwarancję najwyższej jakości produktów, na których pracujemy!

O tym, jak wybór marki wpływa na dalszą karierę i rozwój salonu opowiada Marta Dziurkowska - doświadczony Instruktor i właścicielka prestiżowego studia stylizacji paznokci z Częstochowy.

#6. Bezpieczeństwo w salonie kosmetycznym - dezynfekcja i sterylizacja

Bezpieczny salon to przede wszystkim używanie bezpiecznych, sterylnych produktów i narzędzi.

Jakie są 3 kroki bezpiecznej sterylizacji narzędzi? Na czym polega dezynfekcja wstępna? Kiedy mówimy o dezynfekcji właściwej? I jak przygotować narzędzia do sterylizacji parowej w autoklawie? Odpowiedzi na te pytania udzieli Patrycja Demichowicz, Instruktor Master Team SPN Nails

#7. Właściwe zarządzanie zespołem

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o Szefowaniu, o tym, czym  jest expose Szefa i czy na pewno to, co komunikujesz swoim pracownikom, Twój zespół odbiera w identyczny sposób.

Karolina Ryszkiewicz dzieli się własnymi doświadczeniami na etapie zarządzania salonem i opowie o eksperymencie, który sama przeprowadziła. Jesteś ciekawa jego wyników?

Obejrzyj nasz najnowszy webinar!

#8. Metamorfoza salonu Pauliny

Zobacz, jak zmienił się biznes Pauliny, właścicielki studia urody z Piątku, kiedy zmieniła ona swoje podejście do biznesu: zaczęła dokładnie kontrolować budżet i planować dalszy rozwój swojego salonu.

W tym odcinku - rozmowa Karoliny Ryszkiewicz po udanej metamorfozie salonu Pauliny.

#9. Bezpieczeństwo w salonie beauty

W tym odcinku SPN Business Club nasz ekspert, Karolina Ryszkiewicz, opowie o tym, jak ważne są produkty, na jakich pracujemy,  sprzęt jakiego używamy, w co warto inwestować, gdzie można zaoszczędzić, a gdzie oszczędzać nie warto, bo może to się odbić na zdrowiu naszym i naszych klientek.

Zapraszamy do oglądania!

#10. Procedury w salonie w związku z COVID-19

W dzisiejszym odcinku nasz gość, Karolina Ryszkiewicz, opowie o tym, jak pandemia zmieniła życie w naszych salonach.

Jakie wyzwania przed nami stoją i jak dostosować się do wszystkich zalecanych procedur. Zobacz nowy odcinek dotyczący procedur w związku z COVID-19! 

#11. Rentowność salonu

W tym webinarze z cyklu SPN Business Club, nasz pierwszy gość, Karolina Ryszkiewicz porusza temat RENTOWNOŚCI SALONU.

Jak ją obliczyć? Jak kontrolować koszty w salonie? Jak zarządzać budżetem?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym filmiku.

Pobierz także przygotowane dla Ciebie materiały:

Budżet salonu kosmetycznego: www.spn.pl/budzet_salonu

Kalkulator rentowności: www.spn.pl/kalkulator_rentownosci

#12. Marketing sensoryczny w salonie

W tym webinarze, Karolina Ryszkiewicz, Ekspert ds. Biznesu Beauty, opowie o tym, czym jest marketing sensoryczny i jak możesz go wykorzystać w swoim salonie.

Wykorzystaj odpowiednią muzykę, zaproponuj swoim klientkom pyszną kawę czy herbatę, otocz swój salon pięknym zapachem perfumowanych kosmetyków z linii Luxury Home SPA SPN Nails.

Sprawdź, co jeszcze możesz zrobić i jak zaangażować zmysły swoich klientek, tak, by z przyjemnością wracały do Twojego salonu na kolejną wizytę.

Znajdź swój wyróżnik i stwórz odpowiednią atmosferę w swoim salonie.

Zobacz, jak zrobiła to Karolina!

#13. 5 Błędów w zarządzaniu salonem

Karolina Ryszkiewicz, Ekspert ds. Biznesu Beauty, w tym webinarze opowie o pięciu najczęściej popełnianych błędach przez osoby, które prowadzą swój własny salon.

Brak komunikacji z klientem, zbyt długi czas odpowiedzi, brak podstawowych informacji na stronie, skupianie się tylko i wyłącznie na wykonywaniu usługi, brak procedur, a może błędne zarządzanie finansami? Sprawdź, który punkt dotyczy właśnie Ciebie!

Spójrz na swój salon i swoje działania z nowej perspektywy i zobacz co blokuje Twój rozwój!

Podoba Ci się nasz webinar? Jeśli uważasz, że ten projekt może zainteresować również inną znajomą stylistkę, właścicielkę salonu beauty - koniecznie zaproś ją do naszego projektu!

Jeżeli sama jesteś zainteresowana wsparciem, jakie Ci oferujemy, pamiętaj, żeby regularnie zaglądać do zakładki SPN Business Club, gdzie cyklicznie będziemy zamieszczać nowe, inspirujące treści!

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej