#1. Metamorfoza salonu Pauliny

Zobacz, jak zmienił się biznes Pauliny, właścicielki studia urody z Piątku, kiedy zmieniła ona swoje podejście do biznesu: zaczęła dokładnie kontrolować budżet i planować dalszy rozwój swojego salonu.

W tym odcinku - rozmowa Karoliny Ryszkiewicz po udanej metamorfozie salonu Pauliny.

#2. Profesjonalny profil salonu na Facebooku

W dzisiejszym webinarze Natalia Bogdan, ekspert ds. marketingu w social mediach, podpowie Ci jak skonfigurować profil Twojego salonu na Facebooku.

Jakich informacji w wizytówce nie może zabraknąć?

Czy zdjęcie w tle ma znaczenie i jakie mamy opcje jego zmiany? Jak odpowiednio wykorzystać wiadomości automatyczne na naszym profilu? 

Z jakich narzędzi korzystać? 

Tego wszystkiego dowiesz się oglądając ten webinar!

#3. Bezpieczeństwo w salonie beauty

W tym odcinku SPN Business Club nasz ekspert, Karolina Ryszkiewicz, opowie o tym, jak ważne są produkty, na jakich pracujemy,  sprzęt jakiego używamy, w co warto inwestować, gdzie można zaoszczędzić, a gdzie oszczędzać nie warto, bo może to się odbić na zdrowiu naszym i naszych klientek.

Zapraszamy do oglądania!

#4. Procedury w salonie w związku z COVID-19

W dzisiejszym odcinku nasz gość, Karolina Ryszkiewicz, opowie o tym, jak pandemia zmieniła życie w naszych salonach.

Jakie wyzwania przed nami stoją i jak dostosować się do wszystkich zalecanych procedur. Zobacz nowy odcinek dotyczący procedur w związku z COVID-19! 

#5. Strategia komunikacji salonu w social mediach

W dzisiejszym odcinku z cyklu SPN Business Club nasz kolejny gość - Natalia Bogdan, ekspert w dziedzinie marketingu i promocji w social mediach, opowie o kilku marketingowych trikach i zapozna z narzędziami, dzięki którym wzniesiesz swój biznes na wyższy level!

Jak stworzyć własną strategię komunikacji w social mediach?

Jak znajomość Twoich klientek pomoże Ci nadać ton Twojej komunikacji?

Jak często postować?

Jakimi kanałami docierać? Do kogo i o czym mówić na swoim profilu?

Z jakich marketingowych narzędzi warto korzystać, aby ułatwić sobie pracę?

Odpowiedź znajdziesz w naszym najnowszym filmie!

Wspomniane w filmie narzędzia:

https://answerthepublic.com/

https://facebook.com/creatorstudio

#6. Rentowność salonu

W tym webinarze z cyklu SPN Business Club, nasz pierwszy gość, Karolina Ryszkiewicz porusza temat RENTOWNOŚCI SALONU.

Jak ją obliczyć? Jak kontrolować koszty w salonie? Jak zarządzać budżetem?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym filmiku.

Pobierz także przygotowane dla Ciebie materiały:

Budżet salonu kosmetycznego: www.spn.pl/budzet_salonu

Kalkulator rentowności: www.spn.pl/kalkulator_rentownosci

#7. Marketing sensoryczny w salonie

W tym webinarze, Karolina Ryszkiewicz, Ekspert ds. Biznesu Beauty, opowie o tym, czym jest marketing sensoryczny i jak możesz go wykorzystać w swoim salonie.

Wykorzystaj odpowiednią muzykę, zaproponuj swoim klientkom pyszną kawę czy herbatę, otocz swój salon pięknym zapachem perfumowanych kosmetyków z linii Luxury Home SPA SPN Nails.

Sprawdź, co jeszcze możesz zrobić i jak zaangażować zmysły swoich klientek, tak, by z przyjemnością wracały do Twojego salonu na kolejną wizytę.

Znajdź swój wyróżnik i stwórz odpowiednią atmosferę w swoim salonie.

Zobacz, jak zrobiła to Karolina!

#8. 5 Błędów w zarządzaniu salonem

Karolina Ryszkiewicz, Ekspert ds. Biznesu Beauty, w tym webinarze opowie o pięciu najczęściej popełnianych błędach przez osoby, które prowadzą swój własny salon.

Brak komunikacji z klientem, zbyt długi czas odpowiedzi, brak podstawowych informacji na stronie, skupianie się tylko i wyłącznie na wykonywaniu usługi, brak procedur, a może błędne zarządzanie finansami? Sprawdź, który punkt dotyczy właśnie Ciebie!

Spójrz na swój salon i swoje działania z nowej perspektywy i zobacz co blokuje Twój rozwój!

Podoba Ci się nasz webinar? Jeśli uważasz, że ten projekt może zainteresować również inną znajomą stylistkę, właścicielkę salonu beauty - koniecznie zaproś ją do naszego projektu!

Jeżeli sama jesteś zainteresowana wsparciem, jakie Ci oferujemy, pamiętaj, żeby regularnie zaglądać do zakładki SPN Business Club, gdzie cyklicznie będziemy zamieszczać nowe, inspirujące treści!

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej