SPN - Natural Blush Gel 5g
Żel do stylizacji paznokci - SPN Nails
Żel do stylizacji paznokci - SPN Nails

SPN - Natural Blush Gel 5g

Produkt niedostępny
20,00 zł
Brutto

Rzadki, budujący żel przeznaczony do pracy technikami: I, II oraz III fazową. Zapewnia najwyższą przyjemność z pracy na tipsach, szablonach oraz naturalnej płytce. Nadaje przepiękny połysk oraz wspaniale współgra z paznokciem tworząc wytrzymałą i odporną na uszkodzenia powłokę. Jego transparentny różowy kolor bardzo ładnie podkreśla czystość naturalnej płytki, a stylizacjom z wykorzystaniem ozdób nadaje wodny efekt 3D.

Żele SPN, które pokochały tysiące stylistek w całej Europie to idealny wybór w każdym Salonie.

Profesjonalna, wysoka jakość, duża elastyczność, komfort nakładania, doskonała przyczepność, ogromny wybór... to wszystko sprawia,  ze nasze żele cieszą się tak ogromną popularnością. Żele SPN Nails znalazły ogromne uznanie w oczach rosyjskiego mistrza i twórcy autorskich programów modelowania paznokci Sergeya Lavrukhina, który podczas czterodniowego treningu kształtów awangardowych wykonywał na nich pokazowe stylizacje.

Nasze BESTSELLERY- FROZEN, żel który nie piecze, nie zapowietrza się, nie kruszy... NEW COVER BLUSH GEL - doskonałe połączenie koloru nude z cielistym różem, jeden z naszych najpiękniejszych odcieni. Wspaniale się rozkłada i poziomuje. Nasze Klientki często wybierają ten żel, ponieważ sam w sobie ma tak piękny kolor, iż nie wymaga malowania dodatkowym lakierem. WHITE MASTER -  majstersztyk wśród białych żeli o mocnym nasyceniu bieli bez żółtych pigmentów, nie utlenia się podczas noszenia, a praca nim to sama przyjemność.

Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Przeznaczenie:
Żel budujący, nawierzchniowy
Gęstość:
Rzadki
Efekt:
Transparentny różowy
Czas utwardzania:
Dual LED SPN Nails: 45 sekund, UV: 2 minuty
Zdejmowanie:
Konieczność spiłowania
5902659300300
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej