SPN 701 Bonder Base UV LaQ

701 Bonder Base UV LaQ 8ml

Dostępny
42,00 zł
Brutto
Wysyłka w 48h

Gęsta, elastyczna, bezbarwna, budująca baza hybrydowa dedykowana do paznokci bardzo cienkich, słabych i zniszczonych, do stosowania pod wszystkie lakiery hybrydowe SPN Nails. Doskonale współgra z naturalną płytką, wyrównuje nierówności, uzupełnia wszelkie uszkodzenia,  pozwala przedłużyć paznokieć na formie - nawet o 4 mm i tworzy elastyczną, niezwykle trwałą powłokę ochronną. Otula zmęczoną płytkę 'opatrunkiem', wzmacnia ją, utwardza, przedłuża trwałość manicure i całkowicie eliminuje ryzyko zapowietrzenia, kruszenia i odwarstwiania lakierów UV, nawet w przypadku bardzo długich paznokci. Bardzo skuteczna, a zarazem niezwykle delikatna dla naturalnej płytki baza z powodzeniem może być używana przez osoby z wrażliwą, a nawet atopową skórą. Bonder Base SPN Nails jest w pełni rozpuszczalna w płynie Hybrid & Acrylic Nails Remover. 

SPOSÓB UŻYCIA:
Na odpowiednio przygotowany, odtłuszczony i wytrawiony primerem paznokieć nakładamy warstwę Bonder Base i utwardzamy ją w lampie. Zobacz, jak przedłużać paznokcie metodą hybrydową.

UWAGA:
Jeżeli potrzebujesz bazy hybrydowej do paznokci normalnych sięgnij po 500 Base UV LaQ.Porównanie gęstości trzech czołowych baz SPN: 

Przeznaczenie:
Baza hybrydowa do paznokci słabych, delikatnych i zniszczonych
Gęstość:
Średniogęsta
Efekt:
Wzmocnienie słabych paznokci, maksymalne przedłużenie trwałości manicure hybrydowego
Aplikacja:
1 warstwa
Czas utwardzania:
LED SPN Nails: 30 sekund, UV: 2 minuty
Zdejmowanie:
Rozpuszczane w płynie Hybrid & Acrylic Remover SPN Nails
5902659310286
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej