OpalX - topy no wipe z drobinkami

Przenieś swój manicure w świat futurystycznego blasku! Odkryj nowe topy bez przemywania, które odmienią Twoją stylizację, stworzą na paznokciach spektakularny efekt błyszczących drobinek i sprawią, że zawsze będziesz w centrum uwagi. OpalX to 4 topy hybrydowe – każdy swoją migoczącą magią urozmaici inny kolor lakieru. 

OpalX Top Gold – dedykowany zarówno jasnym, jak i ciemnym odcieniom lakierów, zachwycający szczególnie w połączeniu z czarną hybrydą.

OpalX Top Milky Gold – który dzięki swojej delikatnie mlecznej podstawie i złotym drobinkom pięknie uszlachetni jasne odcienie hybryd.

OpalX Top Blush Gold – niezbędny przy wszystkich natural lookach, które po nałożeniu topu wzmocnią swój subtelny efekt i rozbłysną milionem błyszczących drobinek.

OpalX Top Blush Holo – którego spektakularne, holograficzne drobinki zatopione w delikatnie różowej podstawie oczarują wszystkie fanki stonowanych odcieni. 

Wszystkie razem sprawią, że będziesz gotowa sprostać wymaganiom wszystkich Klientek, które niezależnie od ulubionych kolorów, chcą nosić na paznokciach przykuwający uwagę blask!

Od teraz inne ozdoby nie będą Ci już potrzebne! Pokryj paznokcie topami OpalX i w jednej chwili odmień wygląd każdej stylizacji. Zdobądź całą kolekcję i zachwyć efektownym blaskiem zarówno na ciemnych, jak i delikatnych odcieniach lakierów.

Którym topem OpalX przyciągniesz zazdrosne spojrzenia?

OfertyVIP

Kup bon upominkowy

  
Produkt dodany do ulubionych