Acryl-O!-Gel SPN Nails

Szukasz szybkiej i przyjaznej metody przedłużania paznokci? Marzysz o ultralekkiej i naturalnej stylizacji, a jednocześnie mocnej i elastycznej?Zobacz, jak łatwo pracuje się z Acryl-O-Gelem SPN Nails! Zakochasz się w nim od pierwszej aplikacji! Nasza Instruktorka, Anna Orłowska prezentuje pracę na kolorze Cover Mask.
Wszystkie kolory Acryl-O!-Gelu znajdziesz TUTAJ 

Produkty użyte na filmie:

  • Acryl-O!-Gel Cover Mask: https://spn.pl/pl/acryl-o-gel-50g/6238-acryl-o-gel-cover-mask-50g.html
  • Fluid 250 ml: https://spn.pl/pl/metoda-acryl-o-gel/5232-fluid-acryl-o-gel-250ml-.html 
  • pędzelek ze szpatułką: https://spn.pl/pl/pedzle/5664-pedzelek-6-pro-oval-gel-brush-kolinsky-ze-szpatulka.html
  • formy PRO Nail Form 200 szt.: https://spn.pl/pl/formy-szablony/4428-formy-do-paznokci-pro-nail-form-200-szt.html
  • 700 Top Shine: https://spn.pl/pl/uv-laq-lakiery-hybrydowe/4501-Top-shine-uv-laq-8ml.html 

Hybrydy SPN Nails - doskonałe krycie i konsystencja

Lakiery hybrydowe SPN Nails to gwarancja doskonałego krycia i idealnej konsystencji, niezależnie od koloru. Kryją już przy jednej warstwie, mają doskonałe krótkie pędzelki, a praca z nimi to czysta przyjemność.
O zaletach naszych lakierów opowiada nasza Instruktorka, Ania Lukas.

Produkty użyte na filmie:

  • 502 My wedding dress UV LaQ 8ml - https://spn.pl/pl/wszystkie-kolory/4510-502-my-wedding-dress-uv-laq-8ml.html
  • 503 Black Tulip UV LaQ 8ml - https://spn.pl/pl/wszystkie-kolory/4497-503-black-tulip-uv-laq-8ml.html
  • 515 LoVe mE! UV LaQ 8ml - https://spn.pl/pl/uv-laq-lakiery-hybrydowe/4517-515-love-me-uv-laq-8ml.html
  • 504 Candy French UV LaQ 8ml - https://spn.pl/pl/wszystkie-kolory/4545-504-candy-french-uv-laq-8ml.html
  • 766 Rubble UV LaQ 8ml - https://spn.pl/pl/wszystkie-kolory/4698-766-rubble-uv-laq-8ml.html
  • 809 Crimson Queen UV LaQ 8ml - https://spn.pl/pl/uv-laq-lakiery-hybrydowe/5241-809-crimson-queen-uv-laq-8ml.html

Bazy hybrydowe SPN Nails

Poznaj naszych Pięciu Wspaniałych, czyli niezastąpione bazy hybrydowe: klasyczną bazę 500, bestsellerową Bonder Base, budującą 755 Build Me!, wzmacniającą Silky Base i produkt 2w1 – Cover Bonder w 5 przepięknych odcieniach nude! Zobacz film, który przygotowała nasza Instruktorka, Ania Lukas i poznaj wszystkie zalety naszych cudownych baz! 

Produkty użyte na filmie:

  • 500 Base UV LaQ 8ml - https://spn.pl/pl/bazy-i-topy-hybrydowe/4522-500-base-uv-laq-8ml.html
  • 701 Bonder Base UV LaQ 8ml - https://spn.pl/pl/bazy-i-topy-hybrydowe/4521-701-bonder-base-uv-laq-8ml.html
  • 755 Build Me! UV LaQ 8ml - https://spn.pl/pl/bazy-i-topy-hybrydowe/3301-755-build-me-uv-laq-8ml.html
  • Silky Base UV LaQ 8 ml - https://spn.pl/pl/bazy-i-topy-hybrydowe/5678-silky-base-uv-laq-8-ml.html
  • Bazy Bonder Cover: https://spn.pl/pl/175-cover-bonder-hybrydowa-terapia

Top hybrydowy SPN Nails - Top Infinity

Infinity to nieskończoność. Podobnie, jak blask nowego topu SPN Nails, który trwa aż do zmiany stylizacji!
O zaletach topu Infinity opowiada Instruktorka Małgorzata Kubiak.

Produkty użyte na filmie:

Top Infinity 8 i 12 ml -  https://spn.pl/pl/szukaj?controller=search&s=top0+infinity

Perfekcyjny French salonowy SPN Nails

Jak wykonać perfekcyjny French salonowy z użyciem żelu Cover me! i White Master Gel? Obejrzyj nasz film i poznaj triki naszej Instruktorki, Moniki Sokołowskiej! 

Nasze żele budujące znajdziesz TUTAJ

Produkty użyte na filmie:

  • SPN - Builder Clear Gel 30g -  https://spn.pl/pl/zele-budujace/3095-spn-builder-clear-gel-30g.html
  • SPN - Cover me! Gel 30g - https://spn.pl/pl/zele-kamuflujace/5191-spn-cover-me-gel-30g.html
  • Pędzelek Gel #04 Oval Synthetic - https://spn.pl/pl/pedzle/4665-pedzelek-gel-04-oval-synthetic.html
  • Pilnik DELUXE Zebra PRO, moon 100/150 - https://spn.pl/pl/pilniki-i-polerki/5049-pilnik-deluxe-zebra-pro-moon-100-150.html
  • SPN - Clean & Shine 500ml - https://spn.pl/pl/preparaty-pomocnicze/3851-spn-clean-shine-500ml.html
  • Waciki bezpyłowe 12-warstwowe 500 szt. - https://spn.pl/pl/artykuly-jednorazowe/6327-waciki-bezpylowe-12-warstwowe-SPN-Nails.html
  • 734 Chicka Chicka UV LaQ 8ml - https://spn.pl/pl/wszystkie-kolory/4000-734-chicka-chicka-uv-laq-8ml.html
  • White Angel Paint Gel - https://spn.pl/pl/paint-i-sugar-effect-gel/3726-white-angel-paint-gel-5g-sugar-effect.html
  • Pędzelek Nail Art #002 - https://spn.pl/pl/pedzle/5070-pedzelek-nail-art-002.html
  • 700 Top Shine UV LaQ 8ml - https://spn.pl/pl/uv-laq-lakiery-hybrydowe/4501-Top-shine-uv-laq-8ml.html 

Acryl-O!-Gel z błyszczącymi drobinkami - aplikacja koloru Frozen Rose

Poznaj nowe kolory Acryl-O!-Gelu SPN Nails z błyszczącymi drobinkami. Zobacz aplikację krok po kroku z kolorem Frozen Rose. To szybka i przyjemna metoda pracy!

Nasze nowe Acryl-O!-Gele z drobinkami znajdziesz TUTAJ 


Produkty użyte na filmie:

  • 701 Bonder Base: https://spn.pl/pl/bazy-i-topy-hybrydowe/4521-701-bonder-base-uv-laq-8ml.html
  • Formy do paznokci PRO Nail Form: https://spn.pl/pl/formy-szablony/4428-formy-do-paznokci-pro-nail-form-200-szt.html
  • Pędzelek ze szpatułką: https://spn.pl/pl/pedzle/5664-pedzelek-6-pro-oval-gel-brush-kolinsky-ze-szpatulka.html
  • Acryl-O!-Gel Frozen Rose: https://spn.pl/pl/metoda-acryl-o-gel/6256-acryl-o-gel-frozen-rose-50g.html
  • Fluid Acryl-O!-Gel: https://spn.pl/pl/metoda-acryl-o-gel/5301-fluid-acryl-o-gel-125ml.html
  • Clean & Prep SPN Nails:https://spn.pl/pl/preparaty-pomocnicze/3443-spn-clean-and-prep-100ml.html
  • Top Infinity: https://spn.pl/pl/bazy-i-topy-hybrydowe/6170-top-infinity-uv-laq-8ml.html
  • Buffer - Polerka Sponge Moon 180/220: https://spn.pl/pl/pilniki-i-polerki/5056-polerka-sponge-moon-180-220.html
  • Pilnik 150/180 SPN Nails: https://spn.pl/pl/pilniki-i-polerki/5060-pilnik-deluxe-zebra-pro-waski-150-180.html
  • Pędzel do odpylania rybka: https://spn.pl/pl/pedzle/5097-pedzel-do-odpylania-rybka-spn-silver.html

Żele kauczukowe Rubber Gel SPN Nails - aplikacja krok po kroku

Przedstawiamy Wam naszą NOWOŚĆ - żele kauczukowe Rubber Gel - żele kamuflujące
w 3 przepięknych odcieniach różu: delikatnym, cukierowym Barbie Pink, wyrazistym Blush Pink
i pudrowym nude Powder Pink.

Zobacz aplikację krok po kroku z kolorem Powder Pink!

Nasze żele kauczukowe znajdziesz TUTAJ 

Produkty użyte na filmie:

  • Pędzel do odpylania rybka: https://spn.pl/pl/pedzle/5097-pedzel-do-odpylania-rybka-spn-silver.html
  • Kopytko SPN Black Onyx - https://spn.pl/pl/narzedzia/5082-kopytko-spn-black-onyx.html
  • Clean & Prep -  https://spn.pl/pl/preparaty-pomocnicze/3444-spn-clean-and-prep.html
  • SPN -n No Acid Primer - https://spn.pl/pl/preparaty-pomocnicze/3439-spn-no-cid-primer.html
  • 701 Bonder Base UV LaQ 8ml - https://spn.pl/pl/bazy-i-topy-hybrydowe/4521-701-bonder-base-uv-laq-8ml.html
  • Formy do paznokci PRO Nail Form: https://spn.pl/pl/formy-szablony/4428-formy-do-paznokci-pro-nail-form-200-szt.html
  • SPN - Powder Pink Rubber Gel 50g - https://spn.pl/pl/zele-kamuflujace/6275-spn-powder-pink-rubber-gel-50g.html
  • Pędzelek Gel #04 Oval Synthetic - https://spn.pl/pl/pedzle/4665-pedzelek-gel-04-oval-synthetic.html
  • Pilnik 150/180 SPN Nails: https://spn.pl/pl/pilniki-i-polerki/5060-pilnik-deluxe-zebra-pro-waski-150-180.html
  • Buffer - Polerka Sponge Moon 180/220: https://spn.pl/pl/pilniki-i-polerki/5056-polerka-sponge-moon-180-220.html
  • 700 Top Shine UV LaQ 8ml - https://spn.pl/pl/uv-laq-lakiery-hybrydowe/4501-Top-shine-uv-laq-8ml.html

Znasz już nasze nowe żele kauczukowe Rubber Gel?

To żele kamuflujące o wyjątkowej formule kauczukowej. Mają konsystencję budyniu, dzięki czemu nie spływają na skórki i możesz pracować nimi na wszystkich paznokciach naraz!

Nie pieką w lampią, mają 3 przepiękne kolory, są odporne na uszkodzenia, nie zapowietrzają się i nie żółkną.

Chcesz zobaczyć jak wykonać nimi salonowego Frencha?

Instruktorka Master Team SPN Nails, Marta Dziurkowska pokaże Ci jak to zrobić!

Produkty użyte na filmie:

  • 701 Bonder Base UV LaQ 8ml - https://spn.pl/pl/bazy-i-topy-hybrydowe/4521-701-bonder-base-uv-laq-8ml.html
  • SPN - Powder Pink Rubber Gel 50g - https://spn.pl/pl/zele-kamuflujace/6275-spn-powder-pink-rubber-gel-50g.html
  • Pilnik SPN Nails, łódka 100/180 -     https://spn.pl/pl/pilniki-i-polerki/6324-pilnik-spn-nails-lodka-100180.html 
  • Pędzelek Gel #04 Oval Synthetic - https://spn.pl/pl/pedzle/4665-pedzelek-gel-04-oval-synthetic.html
  • SPN - White Master Gel 30g - https://spn.pl/pl/zele-biale/5732-white-master-gel-30g.html
  • 700 Top Shine UV LaQ 8ml - https://spn.pl/pl/uv-laq-lakiery-hybrydowe/4501-Top-shine-uv-laq-8ml.html
  • Oliwka do skórek Say Yes! 15ml - https://spn.pl/pl/oliwki-do-skorek/5492-oliwka-do-skorek-say-yes-15ml.html

Nowość, na którą wiele z Was czekało - baza kauczukowa Rubber Base!

Bezbarwna baza kauczukowa wyróżnia się dużą elastycznością w porównaniu do standardowych baz hybrydowych.

Dzięki swojej wyjątkowej strukturze, zapobiega uszkodzeniom mechanicznym, ponieważ kauczuk podczas uderzenia pracuje razem z naturalną płytką – ulegnie lekkiemu wygięciu, ale nie dopuści do pęknięcia czy złamania paznokcia!

Rubber Base sprawdzi się idealnie do naprawy nierówności płytki, nadbudowy oraz delikatnego przedłużenia paznokci.

Doskonała przyczepność do płytki paznokcia powoduje brak zapowietrzeń.

Jej gęstość niweluje problem spływania na skórki, a trwałość pozwoli cieszyć się nienaganną stylizacją przez długi czas!

Baza kauczukowa Rubber Base w poj. 8 lub 12 ml jest dostępna tutaj: http://bit.ly/rubberbasespn

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej