MANIfesto!

Błysk, błysk i jeszcze raz BŁYSK! To nasz wiosenny manifest w walce o najpiękniejszy manicure tego sezonu. Poznaj kolekcję błyszczących lakierów MANIfesto!, z którą przyciągniesz pełne zachwytu spojrzenia. 

Gotowa, by stawić czoła nudzie? Poznaj błyszczące lakiery z drobinkami w odcieniach srebra, różowego złota, miedzianego złota, z holograficznymi drobinami. Wszystkie dodadzą Twoim paznokciom naprawdę wyjątkowego charakteru zarówno w postaci delikatnych zdobień, zatapianek w stylu princess, jak i położone na całą płytkę paznokcia. To kolekcja, która marzenia o spektakularnym #mani pozwoli Ci zamienić w rzeczywistość. Wiosną czas na intensywnie połyskujące MANIfesto! 

Wiemy, że ciężko byłoby Ci wybrać jeden. Właśnie dlatego lakiery z kolekcji MANIfesto! kupisz jedynie w limitowanym zestawie sześciu lakierów hybrydowych. Z którym rozpoczniesz swój wiosenny manifest?

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej