Dostępny Perfumowane balsamy Perfumowany balsam do ciała - just Sylvia 50ml SPN Nails 013-050-JS 12,00 zł (0,24 zł / 1ml) Perfumowany balsam do ciała - just Sylvia 50ml o zapachu inspirowanym Baccarat Rouge 540 Balsam Just Sylvia to wyjątkowa propozycja inspirowana uwodzicielskim, kwiatowo-drzewnym zapachem Baccarat Rouge 540. Zachwyca elegancką, zmysłową kompozycją, która długo utrzymuje się na skórze. Idealny do codziennej pielęgnacji, pozostawia ciało miękkie, nawilżone... Do koszyka
Dostępny Perfumowane balsamy Perfumowany balsam do ciała - Especial 50ml SPN Nails 013-050-ESP 12,00 zł (0,24 zł / 1ml) Perfumowany balsam do ciała - Especial 500ml o zapachu inspirowanym Libre Perfumowany balsam do ciała Especial 500 ml to luksusowa pielęgnacja i wyjątkowy zapach w jednym. Intensywnie nawilża, odżywia i wygładza skórę, pozostawiając ją miękką i jedwabiście gładką. Elegancka, długo utrzymująca się kompozycja zapachowa otula ciało przez cały... Do koszyka
Dostępny Perfumowane balsamy Perfumowany balsam do ciała - Belladonna 50ml SPN Nails 013-050-BEL 12,00 zł (0,24 zł / 1ml) Za inspirację do stworzenia balsamu Belladonna posłużył kobiecy, zmysłowy i orientalny zapach wody perfumowanej La Belle. Do koszyka
Dostępny Perfumowane balsamy Perfumowany balsam do ciała - Wish... 50ml SPN Nails 013-050-WS 12,00 zł (0,24 zł / 1ml) Perfumowany balsam do ciała Wish… 50 ml o zapachu inspirowanym Chance. Perfumowany balsam do ciała Wish… 50 ml to kompaktowa wersja ulubionej pielęgnacji i zapachu. Skutecznie nawilża, wygładza i odżywia skórę, pozostawiając ją miękką i przyjemną w dotyku. Zmysłowa kompozycja zapachowa długo utrzymuje się na ciele, zapewniając uczucie świeżości przez... Do koszyka
Dostępny Perfumowane balsamy Perfumowany balsam do ciała - Say Yes! 50ml SPN Nails 013-050-SY 12,00 zł (0,24 zł / 1ml) Oszałamiający zapach balsamu Say Yes! został zainspirowany aromatem wyjątkowo kobiecych, bestsellerowych perfum Si. Do koszyka
Dostępny Perfumowane balsamy Perfumowany balsam do ciała - From Sylvia 50ml SPN Nails 013-050-FS 12,00 zł (0,24 zł / 1ml) Za inspirację do stworzenia balsamu From Sylvia posłużyła bardzo świeża i zmysłowa nuta zapachowa wody perfumowanej Bombshell. Do koszyka
Dostępny Perfumowane balsamy Perfumowany balsam do ciała - Olympia 50ml SPN Nails 013-050-OP 12,00 zł (0,24 zł / 1ml) Perfumowany balsam do ciała - Olympia 50ml o zapachu inspirowanym Olympea. Balsam o zapachu Olympia to wyjątkowa propozycja inspirowana perfumami Olympea. Zachwyca zmysłową, kobiecą kompozycją zapachową, która długo utrzymuje się na skórze. Intensywnie nawilża, wygładza i pielęgnuje ciało, pozostawiając je miękkie i jedwabiście gładkie. Idealny do... Do koszyka
Dostępny Perfumowane balsamy Perfumowany balsam do ciała - By Sylvia 50ml SPN Nails 013-050-BS 12,00 zł (0,24 zł / 1ml) Perfumowany balsam do ciała - By Sylvia 50ml o zapachu inspirowanym Alien Aromatyczna, drzewno‑kwiatowa kompozycja otula zmysły: wyczuwalne są nuty jaśminu, tajemniczej ambry i kaszmirowego drzewa, co tworzy zmysłowy i elegancki charakter produktu. Formuła z masłem Shea, gliceryną, olejem ze słodkich migdałów, pantenolem i emolientami intensywnie... Do koszyka
Perfumowane balsamy Perfumowany balsam do ciała - Miss Nails 50ml SPN Nails 013-050-MN 12,00 zł (0,24 zł / 1ml) Balsam Miss Nails 50 ml – SPN Nails to luksusowy, perfumowany balsam. Jego słodka, kwiatowo-owocowa kompozycja łączy aromaty różanej delikatności ze świeżą bergamotką, tworząc kobiecy, uwodzicielski zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Lekka, szybko wchłaniająca się formuła z aktywnymi składnikami — masłem Shea, gliceryną, olejem ze słodkich... Zobacz
Metoda akrylożelowa Akrylożel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 różowy z brokatem 20g SPN Nails 009-020-HEX 39,00 zł 60,00 zł (1,95 zł / 1g) Acryl-O!-Gel Frozen Hexagon 1.0 w odcieniu transparentnego różu z zatopionymi w nim błyszczącymi drobinkami confetti Akrylożel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 różowy z brokatem 20 g to idealny produkt do szybkiej naprawy paznokci oraz precyzyjnej korekty ich kształtu. Doskonale sprawdza się przy pracy z paznokciami rosnącymi w dół, umożliwiając nadanie im... Do koszyka
Lakiery hybrydowe SPN - wszystkie kolory hybryd Lakier hybrydowy 827 Blue Zodiac UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-827 25,94 zł 39,90 zł (3,24 zł / 1ml) Granatowy lakier hybrydowy 827 Blue Zodiac SPN NailsLakier hybrydowy Blue Zodiac to głęboki atramentowy kolor nieba nocą, wzbogacony milionem mieniących się drobinek średniej wielkości. Do koszyka