Najdroższe Stylistki i nasi Klienci! ❤︎
Dziękujemy, że jesteście z nami!

Chcielibyśmy docenić Waszą obecność i ukłonić się za wszystkie lata spędzone razem. 
Przygotowaliśmy dla Państwa pełne przywilejów możliwości współpracy.

❤︎ Od teraz, logując się bądź rejestrując jako nowy Klient na naszej stronie, masz możliwość dołączenia do określonej grupy naszych Klientów: "Klient indywidualny" lub "Firma".

Jeśli posiadasz Salon lub jesteś jego managerem i chciałabyś uzyskać dostęp do ofert przygotowanych dla "Salonów Kosmetycznych" - zarejestruj się na www.SPN.pl jako "Firma" i skontaktuj bezpośrednio z nami - przy tej rejestracji i przyznaniu przywilejów potrzebna będzie weryfikacja kodu PKD oraz numeru NIP przez nasz Dział Obsługi Klienta. Prośbę o weryfikację prosimy zgłaszać telefonicznie pod numerem: +48 533 506 053, lub drogą mailową na adres: [email protected].

Każdą z grup:

❤︎ ”Klienci indywidualni”, 

❤︎ ”Salony Kosmetyczne” 

premiujemy cyklicznymi promocjami, rabatami na określone grupy produktów, wspaniałymi i korzystnymi pakietami, a także obniżonymi kosztami wysyłki oraz darmową dostawą!

Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z przywilejami jakie dla Państwa przygotowaliśmy!

- Wasz SPN Team ❤︎

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej