Trójkąt równoramienny to znak miłości, prawdy i siły. Ten w naszym logo symbolizuje miłość do pięknych paznokci, prawdę w działaniu i moc, którą daje nam codzienna praca z wspaniałymi Stylistami w całej Europie.

Gdy w 2007 roku marka SPN Nails Professional wchodziła na Polski rynek głęboko wierzyliśmy, że nasza wiedza, doświadczenie i pasja pozwolą nam stworzyć wyjątkowe produkty do stylizacji paznokci. Produkty, które zachwycą jakością, zapewnią bezpieczeństwo pracy i sprawią, że stylizacja paznokci dla wielu z Was stanie się sposobem na życie. Od tego czasu każdego dnia utwierdzają nas Państwo w przekonaniu, że jak coś robi się z sercem, a praca jest jednocześnie wielką życiową pasją to wszystko musi się udać.

Pracując nad marką SPN Nails Professional szczególną uwagę zawracamy na przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia skład produktów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom na każdym etapie pracy. Nasze produkty tworzone są przez profesjonalistów znających proces stylizacji paznokci ‘od podszewki’. Wiemy jaką konsystencję powinien mieć idealny lakier hybrydowy, jak stworzyć pędzel do żelu doskonale leżący w dłoni i jak powinien zachowywać się akryl, by jego aplikacja była czystą przyjemnością.

Dziś z dumą możemy powiedzieć, że marka SPN Nails zajmuje czołowe miejsce na rynku profesjonalnych kosmetyków do stylizacji paznokci. Najwyższa jakość produktów, ich bezpieczne dla zdrowia składy, pozytywne opinie Niezależnych Instytutów Dermatologicznych oraz bogata oferta i bardzo rozbudowana kolorystyka sprawiają, że marka SPN Nails została doceniona przez dziesiątki tysięcy Stylistów w całej Europie.

Od blisko dekady gościmy w Państwa Salonach, domach i sercach.

Dziękujemy.

Produkt dodany do ulubionych