Dostępny Fluid Acryl-O!-Gel Fluid Acryl-O!-Gel 100ml SPN Nails 011-100-FA 25,00 zł (0,25 zł / 1ml) Płyn dedykowany do modelowania masy akrylożelowej. Przeznaczony do stosowania z systemem Acryl-O!-Gel SPN Nails. Produkt ten jest regulowany rozporządzeniem (UE) 2019/1148 tj. wszystkie podejrzane transakcje oraz znaczące przypadki zniknięcia i kradzieży powinny być zgłaszane właściwemu krajowemu punktowi kontaktowemu. Do koszyka
Metoda akrylożelowa Akrylożel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 różowy z brokatem 20g SPN Nails 009-020-HEX 39,00 zł 60,00 zł (1,95 zł / 1g) Acryl-O!-Gel Frozen Hexagon 1.0 w odcieniu transparentnego różu z zatopionymi w nim błyszczącymi drobinkami confetti Akrylożel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 różowy z brokatem 20 g to idealny produkt do szybkiej naprawy paznokci oraz precyzyjnej korekty ich kształtu. Doskonale sprawdza się przy pracy z paznokciami rosnącymi w dół, umożliwiając nadanie im... Do koszyka
Lakiery hybrydowe SPN - wszystkie kolory hybryd Lakier hybrydowy 827 Blue Zodiac UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-827 25,94 zł 39,90 zł (3,24 zł / 1ml) Granatowy lakier hybrydowy 827 Blue Zodiac SPN NailsLakier hybrydowy Blue Zodiac to głęboki atramentowy kolor nieba nocą, wzbogacony milionem mieniących się drobinek średniej wielkości. Do koszyka