Karnawał to doskonały czas na zabawę! Nie tylko tę w klubach, ale i z własnym wizerunkiem. Ten okres w roku, jak żaden inny rządzi się prawami blasku, brokatu i szlachetnych kamieni w makijażu, biżuterii i elementach garderoby. Dziś chcemy namówić Was na przeniesienie bogactwa karnawałowego bling na paznokcie. W tekście podpowiemy, które produkty SPN Nails sprawdzą się w nim doskonale i podpowiemy co będzie modne w najbliższych tygodniach. 

Brokatowe drobinki na paznokciach zawsze przyciągają wzrok. Roziskrzone jak diamenty, łapią refleksy słońca lub sztucznego oświetlenia. Produktami wprost stworzonymi do stylizacji karnawałowych są Metal Gele w trzech odcieniach – srebra, złota i białego złota. Są idealne do pokrycia całego paznokcia lub tworzenia zdobień. Przepięknie mieniący się żel brokatowy zawiera wysokiej jakości pigment, który rozkłada się równomiernie na płytce bez smug i zacieków. 

W tym roku przede wszystkim proponujemy Wam Metal Gel w jego niecodziennej funkcji… końcówki french! Tego karnawału postawimy na kolory bardziej stonowane (frenchowe, nude) oraz kontrastową biel i czerń, a do nich brokatowa końcówka french lub liniowe zdobienia brokatowe są wprost stworzone!

Kolejnym sposobem na oryginalną stylizację jest wykorzystanie pyłków dających lustrzany, holograficzny blask Aurora, Magic Powders o gładkiej i świetlistej tafli lub opalizującego efektu syrenki. Ich wykorzystanie jest najczęściej całkowite – pokrywają cała płytkę paznokcia, jednak będą wyglądały również doskonale na jej części, oddzielone na przykład zdobieniem z cyrkonii czy Metal Gelu.   

Każdego karnawału modne są cyrkonie. Zarówno te w podstawowych kolorach, jak crystal, czyli bezbarwne na srebrnej podstawie, jak i mieniące się wszystkimi kolorami tęczy AB. Namawiamy też, żebyście eksperymentowały z innymi kolorami cyrkonii, zwłaszcza w stylizacjach opartych na bieli i czerni. Do tych dwóch podstawowych kolorów idealnie wkomponują się różowe, denimowe czy złote kamienie. Do nudziaków natomiast doskonałym uzupełnieniem  będą cyrkonie Swarovski Light Silk czy Black Diamond.

Nie ma lepszego czasu w roku, żeby zaszaleć ze zdobieniami na paznokciach i efektem glam. Korzystajcie zatem z karnawału i niech ograniczeniem będzie tylko Wasza wyobraźnia. Blask cyrkonii, brokatowe zdobienia czy spektakularne efekty pyłków  - wszystko to możecie wykorzystać w połączeniu z każdym kolorem SPN Nails Professional lub bezpośrednio na coverowy żel, akryl czy Acryl-O!-Gel zatem pole kreatywnego działania jest nieograniczone. 

Udanego karnawału, nie tylko na paznokciach! :-)

Komentarze (0)

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej