Classic Mink Eyelash C 0.10 mm
Rzęsy przeznaczone do stylizacji 1:1 oraz do metod objętościowych. Wykonane z najwyższą starannością, a wyróżnia je lekkość, elastyczność oraz nowatorska budowa stworzona specjalnie dla Beautica Lashes z najwyższej jakości włókien jedwabnych.
Rzęsy przeznaczone do stylizacji 1:1 oraz do metod objętościowych.
Wykonane są z najwyższą starannością, a wyróżnia je lekkość, elastyczność oraz nowatorska budowa stworzona specjalnie dla Beautica Lashes z najwyższej jakości włókien jedwabnych, które nadają aplikacji wyjątkowej puszystości. Rzęsy łatwo odchodzą od paska i nie prostują się.
Classic Mink Eyelash charakteryzują się przepięknym odcieniem matowej czerni. Umieszczone są na wygodnej paletce przy pomocy delikatnego kleju, co ułatwia tworzenie pięknych, rozłożystych wachlarzy.
Wersja Mix C zawiera następujące długości rzęs:
8mm, 9mm ,2x10mm, 2x11mm, 2x12mm, 2x13mm, 14mm, 15mm
oraz:
5mm, 6mm, 2x7mm, 2x8mm, 2x9mm, 2x10mm, 11mm,12mm
 
   
                        


































































 ZAMÓWIENIA TEL.: +48 533 506 053
ZAMÓWIENIA TEL.: +48 533 506 053 CZAS WYSYŁKI: DO 3 DNI ROBOCZYCH
CZAS WYSYŁKI: DO 3 DNI ROBOCZYCH WYSYŁKA OD: 12 zł
WYSYŁKA OD: 12 zł  KUPUJESZ DZISIAJ, PŁACISZ ZA 30 DNI!
KUPUJESZ DZISIAJ, PŁACISZ ZA 30 DNI! AŻ 14 DNI NA ZWROT
AŻ 14 DNI NA ZWROT DOSKONAŁA JAKOŚĆ
DOSKONAŁA JAKOŚĆ