Frezarka MARATHON K38 Crafien Mini

Dostępny
1 599,00 zł
Brutto
Wysyłka w 48 godzin

Frezarka K38 Crafien Mini to w pełni mobilne urządzenie, które pozwala opracować skórki i płytkę paznokcia w domu Klienta, w podróży czy też w salonie. W bazę wbudowano akumulator, który umożliwia komfortową pracę od 4 do 8 godzin bez podłączenia do źródła zasilania.

Koszt wysyłki od 12 zł

Frezarka K38 Crafien Mini to w pełni mobilne urządzenie, które pozwala opracować skórki i płytkę paznokcia w domu Klienta, w podróży czy też w salonie. W bazę wbudowano bowiem akumulator Li-ION o pojemności 1800 mA, który umożliwia komfortową pracę od 4 do 8 godzin bez podłączenia do źródła zasilania. K38 Crafien Mini jest prosta w obsłudze i posiada czytelny panel sterujący. Głowicę wyposażono ją w ogromną moc aż 5,71 mNm (niutonometra), którą osiąga już przy minimalnych obrotach. Posiada płynną regulację obrotów w zakresie od 0 - 30 tys. i pracuje z najbardziej popularnymi frezami o średnicy 2.32. Frezarka K38 Crafien Mini ma bardzo elegancki wygląd, cicho pracuje, a rączka jest całkowicie pozbawiona drgań.

W skład zestawu wchodzą: głowica frezarki, baza frezarki, napęd nożny, silikonowa podstawka pod głowicę, kabel zasilający, instrukcja oraz karta gwarancyjna.

Dane techniczne:

- rączka TWIST-LOCK (wymiana frezu jednym ruchem)

- zasilanie 100-220 V / 50-60Hz

- moment obrotowy 5,71 mNm

- łączna moc frezarki 25W

- czas ładowania 1.5 godziny

- obroty prawe i lewe

- włącznik i regulacja obrotów w bazie

Saeyang
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej