SPN - Anti Green

SPN - Anti Green

Dostępny
40,00 zł
Brutto
Wysyłka w 48h

Anti Green SPN Nails (wcześniej Anti Fungus) to absolutny ‘must have’ w każdym salonie stylizacji paznokci. To przezroczysty preparat ochronny, który powoduje lepsze przyleganie lakieru hybrydowego, masy żelowej i akrylożelowej do płytki paznokcia przez co utrudnia dostanie się między warstwy różnego rodzaju zanieczyszczeń i drobnoustrojów. 

Anti Green SPN Nails (wcześniej Anti Fungus) to absolutny ‘must have’ w każdym salonie stylizacji paznokci. To przezroczysty preparat ochronny, który powoduje lepsze przyleganie lakieru hybrydowego, masy żelowej i akrylożelowej do płytki paznokcia przez co utrudnia dostanie się między warstwy różnego rodzaju zanieczyszczeń i drobnoustrojów. Idealny zwłaszcza w okresie letnim, w którym w częściej korzystamy się z miejsc zbiorowego użytkowania, jak akweny wodne czy hotele. 

SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat aplikujemy po przygotowaniu i odtłuszczeniu płytki paznokcia, przed nałożeniem primera.

OSTRZEŻENIE:

Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Przeznaczenie:
Preparat chroniący płytkę przed rozwojem chorobotwórczych drobnoustrojów
Efekt:
Ochrona paznokci przed infekcjami np. zieloną bakterią
Aplikacja:
Obficie na cały paznokieć
SPN Nails
5902659304209
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej