Dostępny Perfumowane mgiełki Mgiełka Say Yes! 10ml SPN Nails 015-010-SY 19,90 zł (1,99 zł / 1ml) Stworzona na bazie prawdziwych perfum mgiełka, inspirowana nutą zapachową perfum Si. Pojemność 10 ml, idealna do torebki. Do koszyka
Dostępny Perfumowane mgiełki Mgiełka Miss Nails 10ml SPN Nails 015-010-MN 19,90 zł (1,99 zł / 1ml) Stworzona na bazie prawdziwych perfum mgiełka o pojemności 10 ml, idealna do torebki. Do koszyka
Dostępny Perfumowane mgiełki Mgiełka From Sylvia 10ml SPN Nails 015-010-FS 19,90 zł (1,99 zł / 1ml) Stworzona na bazie prawdziwych perfum mgiełka, inspirowana nutą zapachową perfum Bombshell. Pojemność idealna do torebki. Do koszyka
Metoda akrylożelowa Akrylożel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 różowy z brokatem 20g SPN Nails 009-020-HEX 39,00 zł 60,00 zł (1,95 zł / 1g) Acryl-O!-Gel Frozen Hexagon 1.0 w odcieniu transparentnego różu z zatopionymi w nim błyszczącymi drobinkami confetti Akrylożel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 różowy z brokatem 20 g to idealny produkt do szybkiej naprawy paznokci oraz precyzyjnej korekty ich kształtu. Doskonale sprawdza się przy pracy z paznokciami rosnącymi w dół, umożliwiając nadanie im... Do koszyka
Metoda akrylowa SPN - Diamond Pink Powder 45g SPN Nails 010-045-DPIP 34,99 zł 49,99 zł (0,78 zł / 1g) Puder akrylowy do paznokci jasny różowy Diamond Pink Powder to puder akrylowy w odcieniu pięknego, pastelowego różu. Pozwala poprawić naturalny wygląd płytki, nadając jej świeży, czysty odcień. Do koszyka