Dostępny Cyrkonie SPN Nails SPN Coral ss8 - 50 szt. 020-SS8-COR 10,00 zł (0,20 zł / 1 szt.) Niezwykle błyszczące i idealnie odbijające światło cyrkonie SPN Nails to prawdziwa uczta dla miłośniczek tego typu zdobień. Do koszyka
Dostępny Cyrkonie SPN Nails SPN Coral ss6 - 50 szt. SPN Nails 020-SS6-COR 10,00 zł (0,20 zł / 1 szt.) Niezwykle błyszczące i idealnie odbijające światło cyrkonie SPN Nails to prawdziwa uczta dla miłośniczek tego typu zdobień. Do koszyka
Dostępny Cyrkonie SPN Nails SPN Siam ss7 - 50 szt. 020-SS7-SIA 10,00 zł (0,20 zł / 1 szt.) Niezwykle błyszczące i idealnie odbijające światło cyrkonie SPN Nails to prawdziwa uczta dla miłośniczek tego typu zdobień. Do koszyka
Dostępny Cyrkonie SPN Nails SPN Siam ss6 - 50 szt. 020-SS6-SIA 10,00 zł (0,20 zł / 1 szt.) Niezwykle błyszczące i idealnie odbijające światło cyrkonie SPN Nails to prawdziwa uczta dla miłośniczek tego typu zdobień. Do koszyka
Dostępny Cyrkonie SPN Nails SPN Light Burgundy ss8 - 50 szt. SPN Nails 020-SS8-LBU 10,00 zł (0,20 zł / 1 szt.) Niezwykle błyszczące i idealnie odbijające światło cyrkonie SPN Nails to prawdziwa uczta dla miłośniczek tego typu zdobień. Do koszyka
Dostępny Cyrkonie SPN Nails SPN Light Siam ss8 - 50 szt. 020-SS8-LSI 10,00 zł (0,20 zł / 1 szt.) Niezwykle błyszczące i idealnie odbijające światło cyrkonie SPN Nails to prawdziwa uczta dla miłośniczek tego typu zdobień. Do koszyka
Dostępny Cyrkonie SPN Nails SPN Light Siam ss7 - 50 szt. 020-SS7-LSI 10,00 zł (0,20 zł / 1 szt.) Niezwykle błyszczące i idealnie odbijające światło cyrkonie SPN Nails to prawdziwa uczta dla miłośniczek tego typu zdobień. Do koszyka
Dostępny Cyrkonie SPN Nails SPN Light Siam ss6 - 50 szt. 020-SS6-LSI 10,00 zł (0,20 zł / 1 szt.) Niezwykle błyszczące i idealnie odbijające światło cyrkonie SPN Nails to prawdziwa uczta dla miłośniczek tego typu zdobień. Do koszyka
Dostępny Cyrkonie SPN Nails SPN Fuchsia ss8 - 50 szt. 020-SS8-FUC 10,00 zł (0,20 zł / 1 szt.) Niezwykle błyszczące i idealnie odbijające światło cyrkonie SPN Nails to prawdziwa uczta dla miłośniczek tego typu zdobień. Do koszyka
Dostępny Cyrkonie SPN Nails SPN Fuchsia ss7 - 50 szt. 020-SS7-FUC 10,00 zł (0,20 zł / 1 szt.) Niezwykle błyszczące i idealnie odbijające światło cyrkonie SPN Nails to prawdziwa uczta dla miłośniczek tego typu zdobień. Do koszyka
Ozdoby do paznokci Pyłek w płynie Nail Liquid Chrome Mermaid 8ml SPN Nails 011-008-MLM 55,00 zł (6,88 zł / 1ml) Nail Liquid Chrome Mermaid - pyłek do zdobień w buteleczce z pędzelkiem, z efektem chromu, opalizujący na różowo Zobacz
Ozdoby do paznokci Pyłek w płynie Nail Liquid Chrome Glass 8ml SPN Nails 011-008-MLG 55,00 zł (6,88 zł / 1ml) Nail Liquid Chrome Glass - pyłek do zdobień w buteleczce z pędzelkiem, z efektem chromu, w odcieniu srebra Zobacz
Cyrkonie SPN Nails SPN L.T Col Topaz ss8 - 50 szt. SPN Nails 020-SS8-CT 10,00 zł (0,20 zł / 1 szt.) Niezwykle błyszczące i idealnie odbijające światło cyrkonie SPN Nails to prawdziwa uczta dla miłośniczek tego typu zdobień. Zobacz
Cyrkonie SPN Nails SPN Light Burgundy ss6 - 50 szt. 020-SS6-LBU 10,00 zł (0,20 zł / 1 szt.) Niezwykle błyszczące i idealnie odbijające światło cyrkonie SPN Nails to prawdziwa uczta dla miłośniczek tego typu zdobień. Zobacz
Metoda akrylożelowa Akrylożel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 różowy z brokatem 20g SPN Nails 009-020-HEX 39,00 zł 60,00 zł (1,95 zł / 1g) Acryl-O!-Gel Frozen Hexagon 1.0 w odcieniu transparentnego różu z zatopionymi w nim błyszczącymi drobinkami confetti Akrylożel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 różowy z brokatem 20 g to idealny produkt do szybkiej naprawy paznokci oraz precyzyjnej korekty ich kształtu. Doskonale sprawdza się przy pracy z paznokciami rosnącymi w dół, umożliwiając nadanie im... Do koszyka
Metoda akrylowa SPN - Diamond Pink Powder 45g SPN Nails 010-045-DPIP 34,99 zł 49,99 zł (0,78 zł / 1g) Puder akrylowy do paznokci jasny różowy Diamond Pink Powder to puder akrylowy w odcieniu pięknego, pastelowego różu. Pozwala poprawić naturalny wygląd płytki, nadając jej świeży, czysty odcień. Do koszyka