Pędzelek #6 Oval Nails Professional PRO Brush
Pędzelek #6 Oval Nails Professional PRO Brush
Pędzelek #6 Oval Nails Professional PRO Brush
Pędzelek #6 Oval Nails Professional...

Pędzelek #6 Oval Nails Professional PRO Brush

1 Opinie
Dostępny
80,00 zł
PTU PL 23%
Brutto

Pędzelek #6 Oval Nails Professional PRO Brush przeznaczony do precyzyjnego nakładania i modelowania żelu na płytce paznokcia. Laserowe przycięcie włosia umożliwia przecieranie uśmiechu (od lewej do prawej i odwrotnie), aby uzyskać wyraźną, ostrą i czystą linię frencha. 

Wykonany z oryginalnego, czystego i wyselekcjonowanego włosia Kolinsky. Ręcznie złożony w Japonii.

Elegancki design z motywem marmuru i kryształkami umieszczonymi w skuwce, przypadnie do gustu wszystkim Stylistkom i doda ich stanowisku pracy profesjonalnego charakteru.

ZAMÓWIENIA TEL.: +48 533 506 053

ico02.pngCZAS WYSYŁKI: DO 3 DNI ROBOCZYCH

ico03.pngWYSYŁKA OD: 9.99 zł 

ico03.pngKUPUJESZ DZISIAJ, PŁACISZ ZA 30 DNI!

ico03.png14 DNI NA ZWROT

ico03.pngDOSKONAŁA JAKOŚĆ

UWAGA!

W trakcie Promocji czas dostawy zamówień może się wydłużyć do ok. 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość! 

 

Ma jedyny w swoim rodzaju czubek, który jest połączeniem kwadratu i kociego języka, umożliwiając precyzyjną pracę z żelami. Pędzel idealnie kontroluje aplikację produktów, a jego szlachetne włosie zapobiega powstawaniu żłobień w masie oraz eliminuje dostawanie się pęcherzyków powietrza.

Pędzelek #6 Oval Professional PRO Brush bardzo dobrze i czysto przeciera linię uśmiechu, stając się niezastąpionym pędzlem wśród Stylistek specjalizujących się we frenchu konstrukcyjnym. 

Długość - 11mm

Szerokość - 5mm

SPN Nails
018-OVA-6PB
5902659327000
1 Opinie

Cudowny
Rzadko pisze ocenę produktów z braku czasu ,ale uważam że ten pędzel zasługuje na to.Pędzelek jest cudowny,genialnie się nim pracuje,bardzo precyzyjny przy skórkach ,jak do tej pory nie miałam lepszego .
By Izabela on 2023-05-09

Możesz potrzebować także

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej