Bonder, Rubber, Silky - gama naszych baz jest naprawdę szeroka. W pierwszej chwili można nawet pogubić się w tym gąszczu produktów. Kiedy sprawdzi się Bonder, a kiedy lepiej sięgnąć po Silky? Po co w ogóle tak szeroka oferta baz? Nie wystarczy 1 rodzaj produktu, tak jak było kiedyś?

Nasza branża intensywnie się rozwija, produkty, na których pracujemy, stają się coraz doskonalsze, o lepszej przyczepności i delikatniejszym składzie. U każdej Klientki płytka jest inna: twarda i gruba, płaska i miękka, zniszczona czynnikami zewnętrznymi. Czy sądzisz, że przy tak odmiennych typach paznokci sprawdzi Ci się jeden ten sam produkt u każdej Klientki? W dzisiejszych czasach profesjonalnie wykonany manicure to nie tylko bezpiecznie, starannie wykonany manicure kombinowany czy kolor położony pod skórki. To także prawidłowo dobrany produkt do płytki klientki i jej potrzeb. Mam nadzieję, że mój krótki przewodnik pomoże Ci w świadomej pracy.

Baza 500 – bardzo elastyczna baza o rzadkiej, wodnistej konsystencji. Doskonale zwiększa przyczepność lakieru do naturalnej płytki, dedykowana do cienkiego pokrycia bez wzmocnienia/nadbudowy, jako warstwa gruntująca/adhezyjna pod inne bazy, żele czy akrylożele.  Idealnie sprawdzi się przypadkach, gdzie zależy nam na ultra cienkim pokryciu, czyli przy twardych, grubych płytkach z wysokim naturalnym apeksem i przy pedicure. Kwasowe pH na poziomie 2,5. 

701 Bonder Base – nasz bestseller, czyli średniogęsta baza budująca. Jej elastyczna formuła doskonale współpracuje z naturalną płytką paznokcia, zapewniając doskonałą przyczepność bez ryzyka liftingu czy wykruszania. Tej bazy możesz śmiało użyć do delikatnego wzmocnienia/nadbudowy płytki, a także jako warstwę gruntującą/adhezyjną pod inne bazy, żele czy akrylożele. Jeśli twoja Klientka ma płytkę normalną, delikatną, elastyczną, słabą - to ten produkt super się sprawdzi! Kwasowe pH na poziomie 3,5.

Rubber Base – najbardziej elastyczna baza, stworzona na bazie żywic kauczukowych. Doskonale współpracuje nawet z długimi czy mocno elastycznymi, cienkimi płytkami paznokciowymi. Gęsta konsystencja zapewnia doskonałe panowanie nad materiałem. Dzięki elastyczności żywic kauczukowych, trzyma się jak beton, a jednocześnie jest bardzo delikatna. Jeśli Twoja Klientka ma płytkę cienką, elastyczną, płaską czy zniszczoną – sięgnij po ten produkt! 

Silky Base – bardzo gęsta baza hybrydowa. Swoją konsystencję zawdzięcza zawartości włókien nylonowych, które zagęszczają produkt, a po utwardzeniu tworzą wzmacniającą siatkę na powierzchni paznokcia. Jeśli szukasz produktu, który będzie twardy, ale nadal elastyczny, to dobrze trafiłaś. Posiada neutralne pH, dlatego idealnie sprawdzi się przy paznokciach mega słabych, cienkich, płaskich i zniszczonych. 

Czy wiesz już, którą bazę wybrać dla swoich Klientek?

Autorka wpisu:
Katarzyna Leks, Master Team SPN Nails
właścicielka Studia Wersal, Gdańsk

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej