Mówi się, że jakość marki lakierów hybrydowych poznaje się po tym, jaka jest jej biel i czerń. To dwa kolory hybryd, które najtrudniej zrobić perfekcyjnie – tak by idealna konsystencja i stopień krycia szły w parze z bezproblemowym utwardzaniem produktu. Dlaczego? Czerń i biel są najmocniej napigmentowanymi kolorami, które, żeby wyglądały doskonale na paznokciach - muszą gwarantować 100% mocy krycia. 

SPN Nails Professional stworzyło dwa podstawowe kolory w palecie każdej stylistki paznokci na bazie wysokiej zawartości pigmentów i autorskiej formuły. Dała ona możliwość perfekcyjnego krycia już przy pierwszej warstwie i bezproblemowego utwardzenia w czasie 30 sekund (w lamie Dual  Multi Intelligence Technology 36W nawet w 10 sekund!). 

Perfekcyjna konsystencja, doskonała pigmentacja i nowe, krótsze pędzelki – za to klientki kochają 502 i 503 z SPN Nails. Śnieżna biel i głęboka czerń, zamknięte w doskonałych czarnych buteleczkach, wykonanych z eleganckiego, nietłukącego się szkła, to hity sprzedaży od wielu lat!

Biel i czerń jest doskonała do stylizacji black & white, ale również świetnie współgra z innymi kolorami, które uzupełniają i przełamują monochromatyczny i zdecydowany charakter skrajnych odcieni z palety kolorystycznej. Czarno-białe zdobienia połączone z innym kolorem (na przykład na sąsiadujących paznokciach) wyglądają niezwykle efektownie i elegancko. Czerń i biel tworzą piękne połączenia z odcieniami bordo i czerwieniami. Solo w zestawieniu ze sobą wyglądają świetnie w stylizacjach geometrycznych, tworzących efekt trójwymiaru lub w prostych stylizacjach, np. „w marynarskie pasy”. 

Jeśli szukacie inspiracji na Andrzejkowo-Black Friday’owy weekend w kontrastowych kolorach bieli i czerni – zobaczcie inspiracje naszych instruktorów i przetestujcie osobiście naszą idealną czerń 503 Black Tulip i doskonałą biel 502 My Wedding Dress, z którymi Wasza praca stanie się przyjemnością!

Komentarze (0)

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej