Szukasz produktu wielozadaniowego, który pozwoli Ci skrócić czas usługi i maksymalnie ułatwić Twoją pracę? 

Poznaj Builder Bottle – innowacyjne żele budujące, zamknięte w eleganckiej buteleczce z pędzelkiem.

Dzięki temu aplikacja żelu jest jeszcze prostsza i poradzi sobie z nimi nawet początkująca Stylistka!

Pędzelkiem łatwo i precyzyjnie uzupełnisz odrost żelu, wykonasz szybką korektę, ale też skutecznie wzmocnisz naturalne paznokcie.

Dzięki samopoziomującej formule Builder Bottle korekta i uzupełnienie paznokci zajmuje jedynie 30 minut, a jedna buteleczka produktu wystarcza na 25-60 pełnych setów manicure, co przekłada się na oszczędność czasu i produktu.

Zobacz aplikację i konsystencję tego żelu:

Builder Bottle to połączenie bazy i żelu, które pozwoli Ci na bezpieczne noszenie stylizacji nawet przez 4 tygodnie. Do jego usunięcia nie potrzebujesz frezarki, bo jest on w 100% rozpuszczalny.

To produkt, który może być stosowany jako samodzielny, piękny kolor albo jako podkład pod lakier hybrydowy. 

Dostępny jest w 7 najbardziej pożądanych i modnych odcieniach – od mlecznych po transparentne.

Zobacz z bliska wybrane kolory:Builder Bottle świetnie sprawdzi się w stylizacjach french, babyboomer, czy do najmodniejszego efektu czystego manicure’u i stylizacji natural look.

Zobacz nasze propozycje stylizacji z tym żelem:

Ale jeśli dla Ciebie stylizacja z samym żelem to nuda – zobacz, jak możesz połączyć ten produkt w zdobieniach! Twórz stylizacje z energetycznymi neonami, albo błyszczącymi Bling TOPami!

Ten produkt pokochały już setki Stylistek! Jeśli jeszcze się wahasz, czy powinnaś go spróbować  - niech przekonają Cię opinie naszych Klientek!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do ulubionych