Klientki oczekują dzisiaj sprawnych i szybkich usług, do których pomocne okazują się nie tylko doświadczenie Stylistki, która  je wykonuje, ale również właściwości produktów, których używa. 

Marka SPN to niewątpliwie lider jakości wśród marek paznokciowych, to produkty najnowszej technologii, dzięki którym marka kreuje trendy i które spełniają najwyższe oczekiwania Stylistów paznokci.

Produkty SPN Nails zapewniają wspaniałą przyczepność i bezproblemową pracę z każdym rodzajem płytki paznokciowej. 

Poznaj produkty, które przyspieszą Twoją pracę i dadzą Ci możliwość ekspresowych stylizacji:

1. Lakiery hybrydowe - ich konsystencja nie powoduje rozlewania na skórki, a wspaniałe napigmentowanie nie wymaga nałożenia kilku warstw produktu. Łatwa, szybka i przyjemna aplikacja to piękna stylizacja w krótkim czasie. 

2. Tixo Gel by MAD – żel samopoziomujący do przedłużania paznokci, występujący w dwóch kolorach: Cover Nude i Cover Diamonds z błyszczącą drobinką. Praca nim nie wymaga piłowania, na które często tracimy dużo czasu. Poza oszczędnością czasu, oszczędzamy również produkt, a więc i nasze środki finansowe. Warto wspomnieć o kolorystyce - Cover Nude i Cover Diamonds wystarczy pokryć jedynie topem, aby stworzyć wspaniały natural look. Dla wielbicielek frencha czy ombre/babyboomer to wspaniała baza kolorystyczna. Nie musisz już używać dodatkowego koloru pod te stylizacje. 

3. Paint Gel (White Angel Paint Gel i Black Devil Paint Gel) dla fanek szybkich zdobień - kresek, ornamentów, geometrii oraz do wykończenia każdego ze zdobień. Wysoka pigmentacja zapewni perfekcję wykonania nawet najcieńszych linii.

4. Frozen Gel - linia żeli Frozen - nasz bestseller stanowiący gwarancję szybkich uzupełnień czy utwardzania płytki bez konieczności opiłowania. Żele te wyróżniają się poza wyżej wymienionymi następującymi cechami: zminimalizowanym pieczeniem, 5-krotnie zwiększoną przyczepnością czy elastycznością. Jeśli masz wśród swoich Klientek potrzebę zastąpienia bazy hybrydowej żelem - koniecznie wypróbuj Frozen. 

5. Szablony - jak wszyscy dobrze wiemy - szablon to fundament, ale to na nim tracimy najwięcej czasu. Linie pomocnicze, jakie posiadają nasze najnowsze szablony ułatwią docinanie i prawidłowe podkładanie formy każdej, nawet początkującej Stylistce. 


6. Kiedy kochasz pracę żelem o konsystencji pianki - wybierz Rubber Gel w 3 wspaniałych kolorach. Spróbuj pracować nim bez piłowania, a może okazać się że znalazłaś swój ulubiony żel.7. Acryl-O!-Gel
- możesz nim pracować bez piłowania, marnowania produktu, a z przyjemnością i tempem pracy z korzyścią dla Klientek. Zrekonstruujesz nim brakujące krawędzie boczne czy płytkę obgryzioną. Wiele moich kursantek powiedziało: „nie pracowałam jeszcze na lepszym akrylożelu” . 


Tempo pracy to nie tylko Twoje treningi, ale również współpracujące produkty, których w SPN z pewnością nie brakuje.
Sprawdź je sama!

Kamila Grochowska

Instruktor Master Team SPN Nails

Komentarze (0)

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej