Chciałabyś zapuścić piękne, długie paznokcie, ale uniemożliwia Ci to słaba, łamliwa i cienka płytka? Od teraz to już nie problem! Mamy doskonałe rozwiązanie dla wszystkich z Was, które borykają się z problemem łamliwości naturalnych paznokci, a z drugiej strony nie lubią żeli czy Acryl-o!-Gelu, które pomagają skutecznie je utwardzić. To Silky Base – baza hybrydowa nowej generacji, która nie tylko wzmacnia naturalną płytkę, ale też wyrównuje wszystkie jej niedoskonałości i pozwala na przedłużenie paznokci nawet o 8 mm.

Silky Base to średniogęsta baza dedykowana słabej i łamliwej płytce, która dzięki zawartości włókien nylonowych, witaminy E i wapnia wzmacnia i utwardza naturalne paznokcie, wypełnia ubytki i wyrównuje naturalną płytkę.

Silky Base jest bardzo łatwa w aplikacji nawet dla osoby, która zaczyna swoją przygodę z manicure hybrydowym. Dzięki optymalnej gęstości – sama się poziomuje, osiągając formę gładkiej tafli i nie spływa na skórki, okalające płytkę paznokciową. Dzięki skłonności do samopoziomowania i wysokiej gęstości doskonale wyrównuje nierówności naturalnych paznokci, wypełnia uszkodzenia (np. kawałek ułamanego paznokcia), zapewniając paznokciom idealny wygląd.

Bazą Silky Base można przedłużyć paznokcie nawet o 8 mm. Może 8 mm nie brzmi imponująco, ale w kontekście paznokci, to naprawdę bardzo dużo! Niejedna klientka salonu manicure, by osiągnąć taki efekt zmuszona jest przedłużyć paznokcie żelem lub Acryl-O!-Gelem, bo bazy hybrydowe nie dają zazwyczaj takich możliwości. W przypadku przedłużania paznokci za pomocą Silky Base należy pamiętać, że wykonujemy je zawsze na podłożonym wcześniej szablonie.

Silky Base już w fazie testów została uznana przez Master Team SPN Nails Professional za hit roku, jeśli chodzi o możliwości, jakie stwarza osobom o słabych paznokciach.

Jeśli zatem szukacie odpowiedzi na pytanie, jak zapuścić paznokcie do upragnionej długości bez konieczności używania żelu lub Acryl-O!-Gelu nie ma lepszej odpowiedzi. Silky Base! Gwarantujemy, że jeśli raz spróbujecie wpadniecie w uzależnienie od pięknych paznokci wykonanych niewielkim nakładem pracy. Jako baza pod żele i Acryl-O!-Gel również sprawdzi się doskonale.

Powiązane produkty

Produkt dodany do ulubionych