Ach, co to było za spotkanie....

Tuż po świątecznej przerwie spotkaliśmy się w naszej Centrali z Instruktorami SPN Nails na całodniowym szkoleniu dotyczącym tematyki  chorób paznokciowych, chemii produktowej i nut zapachowych naszych kosmetyków SPA. Z Instruktorkami, które nie mogły być z nami na miejscu, połączyliśmy się online, transmitując szkolenie na żywo.

Główną część naszego wtorkowego spotkania zajęło wystąpienie zaproszonej przez nas podolog, pani Anety Wójcik, na co dzień pracującej w gabinecie Na Szpilkach w Łodzi.

Pani Aneta uświadomiła nas, z jak wieloma przypadkami możemy spotkać się na naszej drodze... Podpowiedziała, kiedy możemy bezpiecznie wykonać stylizację na takiej płytce,  a jakie sytuacje stanowią absolutne przeciwwskazanie do zabiegu i kiedy warto taką klientkę skierować do gabinetu podologicznego.

Przeanalizowaliśmy dziesiątki przypadków i przyjrzeliśmy się z bliska wielu problemom w obrębie płytki paznokciowej. Był to zdecydowanie bardzo wartościowy wykład dla uczestniczek naszego spotkania.

Kolejny wykład tego dnia poprowadziła nasza koleżanka, technolog Iga Kacprzak, która zapoznała Dziewczyny ze składami naszych kosmetyków. Pokazała jak czytać składy i na co zwracać uwagę na etykietach produktów. Otworzyła nam oczy na wiele ciekawych aspektów!

Ostatnią tego dnia prelekcję poprowadziła kosmetolog Monika Banaszczyk, którą na co dzień możecie spotkać w naszej Centrali. Monika opowiedziała o nutach zapachowych i różnicach w odczuwaniu zapachów w zależności od procentowej zawartości kompozycji zapachowych. Pokazała jak na tym tle plasują się nasze mgiełki zapachowe i jakie nuty możemy w nich wyodrębnić.

To był bardzo owocny dzień, pełen wiedzy i serdecznych rozmów. Było nam bardzo miło gościć znowu nasz Team u nas w Centrali! 


Zobaczcie krótką fotorelację z tego spotkania!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do ulubionych