W poprzednim artykule poznałaś produkty bazowe. Przyszedł czas na ukazanie Ci różnorodności i zalet naszych topów,  tak abyś każdą swoją stylizację mogła idealnie zakończyć i zabezpieczyć.
Czego oczekujemy od topów? Trwałości, połysku i braku zarysowań!  

Wszystkie te cechy posiadają nasze dwa przezroczyste topy - zarówno 700 Top Shine, jak i 501 Top UV, występujące w dwóch pojemnościach: 8 i 12ml.

Top 700 to produkt bez lepkiej warstwy inhibicyjnej, nie wymaga zatem przecierania cleanerem. Perfekcyjnie chroni stylizację przed zarysowaniami oraz cechuje się połyskiem porównywalnym do tafli szkła. 

Top 501 posiada lepką warstwę, którą należy usunąć po odczekaniu ok. 1-2 min., aby uzyskać nieskazitelny połysk. Świetnie zabezpieczy przed przebarwieniami i promieniowaniem słonecznym jasne kolory (ze względu na UV Blocker), utrzymując je w świetnym stanie aż do kolejnej wizyty. 

Oba topy doskonale utwardzą się w ciągu 30 sekund w lampie Dual LED SPN Nails. 

Okres przedświąteczny to czas wzmożonych prac domowych i kulinarnych. Zadbaj zatem o odpowiednie, świadome zabezpieczenie stylizacji Twoich Klientek.

Dobierz top w zależności od koloru lakieru hybrydowego. Dla miłośniczek pasteli, czy frencha polecam Top 501. Z pewnością wśród Twoich Klientek będą również takie panie, które ten czas spędzą w ciepłym, słonecznym miejscu, wybierając się na urlop czy Sylwestra. W takich sytuacjach jasne kolory możesz również zabezpieczyć topem 501.

Dla fanek paznokci w stylu natural look, a więc przedłużanych coverowym żelem, dla podbicia koloru, czy ujednolicenia go, polecamy 3 topy w fantastycznych półtransparentnych odcieniach: mlecznym, różowym i beżowym. 

Znajdziesz je pod nazwą: Beige Top, Milky Top i Blush Top.

Dzięki tym topom ujednolicisz przejście bieli w kolor i pokochasz je już od pierwszego użycia! Wykorzystać je możesz również do pokrywania zatopionych ozdób, uzyskując efekt głębi lub też stosując je solo, aby podkreślić kolor naturalnej płytki. 

Tyle mamy możliwości, aby stworzyć piękne i trwałe stylizacje! Wykorzystajmy je jak najlepiej! 

Autorka wpisu:

Kamila Grochowska, Master Team SPN Nails

właścicielka WoMen- Health & Beauty Center, Warszawa

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej