Październik zaczęliśmy z przytupem od spotkania Instruktorów i Partnerów marek SPN Nails, NaiLac i Beautica w Centrali w Łodzi.

To było długo wyczekiwane spotkanie, pełne inspirujących wykładów, dyskusji i... wzruszeń! 

Nasze spotkanie podzieliliśmy na 2 części - w sobotę, 1 października, mieliśmy okazję uczestniczyć w panelach wykładowych przygotowanych przez Master Team SPN Nails.

Pierwszy moduł poprowadziła dla nas Kasia Leks, Instruktorka i Dystrybutorka marki SPN Nails w Gdańsku.

Kasia podzieliła się z nami wiedzą dotyczącą chemii produktów, zwróciła naszą uwagę na to, jak ważna w pracy Stylistki jest znajomość składów i specyfiki używanych produktów.

Bardzo inspirujący wykład!

Kolejny panel poprowadziła dla nas Kamila Grochowska, mistrzyni makro manicure i perfekcyjnego opracowania skórek. 

Przeprowadziła krótki pokaz, zdradzając swoje tipy i wskazując na często spotykane błędy w pracy z naturalną płytką paznokcia.  Nasze Instruktorki z ogromnym zaciekawieniem obserwowały Kamilę w pracy.

Trzeci sobotni panel poprowadziła Marta Dziurkowska, Instruktorka i Dystrybutorka marki SPN Nails z Częstochowy.

Marta podzieliła się z nami swoim doświadczeniem w pracy z formami górnymi, przeprowadziła pokaz ekspresowego manicure z użyciem dual form i rozkochała w tej metodzie wszystkie uczestniczki sobotniego spotkania!

Kolejny panel należał do Moniki Sokołowskiej,  Instruktorki i Dystrybutorki marki SPN z Kielc, która podała nam swój przepis na szybki salonowy french.

Super było móc uczyć się od najlepszych i podpatrywać Monikę w akcji!

Ostatni panel tego dnia należał do naszych dziewczyn z Centrali - Karoliny Wiatr i Pauliny Przybylskiej, które rozbudziły w naszych Instruktorkach ciekawość i zachęciły do aktywnej obecności w Social Mediach. 

Pokazały jak krok po kroku zrobić ciekawą rolkę, jak za pomocą prostych gadżetów wykonać super zdjęcie i jak uniknąć typowych błędów podczas fotografowania stylizacji.

Ten panel cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem naszych gości.

Sobota upłynęła nam ciekawie i szalenie motywująco. Był  czas na rozmowy przy pysznej kawie i obłędnym cateringu przygotowanym przez zaprzyjaźnioną łódzką restaurację Ukryte Rzeki, był czas na wymianę doświadczeń, a dla naszych panów - czas na ekstremalne, sportowe emocje!

Kiedy nasze panie brały udział w wykładach i pokazach, panowie w tym czasie oglądali Finał Drift Masters European Championship w łódzkiej Atlas Arenie! 

Zapach palonej gumy czuli jeszcze długo po sobotnim wyjściu ;-)

Po emocjach dnia sobotniego z przyjemnością skorzystaliśmy z zaproszenia naszej Szefowej, Sylwii Pfajfer na uroczystą kolację do restauracji Farina Bianco.

To była prawdziwa uczta dla podniebienia! Śmiechom i radości nie było końca! A biesiadowanie trwało do późnych godzin nocnych :-)

Dzień drugi spotkania to przede wszystkim czas na dyskusje i wymianę doświadczeń, pokaz nowości, a także podsumowanie wyników z okresu pandemii i czas na uhonorowanie najlepszych Dystrybutorów i Instruktorów w latach 2019-2021. 

Szefowa wręczyła nagrodzonym zwycięskie puchary, a pozostałym gościom pamiątkowe upominki.

Raz jeszcze gratulujemy wszystkim nagrodzonym i dziękujemy za Wasz wkład w rozwój naszej marki!  

Cieszymy się ogromnie, że po trudnym okresie pandemii, mogliśmy znowu spotkać się z Wami w tak licznym gronie! 

To był piękny czas pełen uśmiechu i motywujących rozmów!

Zobaczcie naszą fotorelację z tego spotkania!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej