Frezarka MARATHON 3 Champion

Dostępny
739,00 zł
Brutto
Wysyłka w 48 godzin

Frezarka 3 Champion przeznaczona jest zarówno do użytku profesjonalnego w salonach manicure, jak i domowego dla osób przeszkolonych w jej obsłudze. Ma niewielkie gabaryty oraz bardzo intuicyjną obsługę, co sprawia jest prosta w użytkowaniu.

Koszt wysyłki od 12 zł

Frezarka 3 Champion przeznaczona jest zarówno do użytku profesjonalnego w salonach manicure, jak i domowego dla osób przeszkolonych w jej obsłudze. Ma niewielkie gabaryty oraz bardzo intuicyjną obsługę, co sprawia jest prosta w użytkowaniu. Posiada płynną regulację obrotów w zakresie od 0 - 30 tys. i pracuje z najbardziej popularnymi frezami o średnicy 2.32. Posiada dwa rodzaje sterowania – pedałem nożnym lub przyciskiem znajdującym się w bazie.

W skład zestawu wchodzą: głowica frezarki, baza frezarki, pedał nożny, podstawka pod głowicę, instrukcja oraz karta gwarancyjna.

Dane techniczne:

- rączka TWIST-LOCK (wymiana frezu jednym ruchem)

- moment obrotowy 5,71 mNm

- moc 45W

- zasilanie 110-220 V / 50-60Hz

- obroty prawe i lewe

- waga i wymiary bazy - 1,3 kg; 118 x 156 x 78 mm

- waga i wymiary głowicy - 190 g; 153 x 28 mm 

Saeyang
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej