Lampa oświetleniowa MultiLumiX Beautica Lashes
Lampa oświetleniowa MultiLumiX
Lampa oświetleniowa MultiLumiX
Lampa oświetleniowa MultiLumiX Beautica Lashes
Lampa oświetleniowa MultiLumiX
Lampa oświetleniowa MultiLumiX

Lampa oświetleniowa MultiLumiX

Dostępny
790,00 zł
PTU PL 23%
Brutto

Lampa oświetleniowa do zabiegów aplikacji rzęs oraz make upu. MultiLumiX to aż 30 różnych ustawień światła, dzięki którym nie tylko doskonale oświetlisz przestrzeń roboczą, ale też wykonasz idealne zdjęcia prac. 

ZAMÓWIENIA TEL.: +48 533 506 053

ico02.pngCZAS WYSYŁKI: DO 2 DNI ROBOCZYCH

ico03.pngWYSYŁKA OD: 12 zł 

ico03.pngKUPUJESZ DZISIAJ, PŁACISZ ZA 30 DNI!

ico03.png14 DNI NA ZWROT

ico03.pngDOSKONAŁA JAKOŚĆ

 

Lampa oświetleniowa do zabiegów aplikacji rzęs oraz make upu.

MultiLumiX to aż 30 różnych ustawień światła, dzięki którym nie tylko doskonale oświetlisz przestrzeń roboczą, ale też wykonasz idealne zdjęcia prac. 

Lampa ma 2500 lumenów i zakres temperatury 3000 – 6000 kalwinów, co w praktyce oznacza, że można z nią pracować przy bardzo mocnym, ekstremalnie białym lub żółtym świetle.  Temperatury światła można też mieszać, uzyskując optymalne warunki do tego, by nie męczyć wzorku podczas pracy. 

MultiLumiX  jest sterowana za pomocą pilota, na którym znajdują się funkcje: „jaśniej”, „ciemniej”, przełącznik światła między barwami, trzy butony, pod którymi możemy zaprogramować 3 najczęściej używane przez nas rodzaje oświetlenia, przycisk łączący z Bluetooth urządzenia zewnętrznego i do wykonania zdjęcia z telefonu/tabletu.

Lampa poza Bluetooth posiada łącze USB, pozwalające ładować telefon podczas zabiegu i dodatkowy uchwyt na telefon, który sprawdzi się idealnie do kręcenia filmów oraz robienia idealnie oświetlonych zdjęć.Lampa objęta jest 24 miesięczną gwarancją.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.  

Okres rękojmi: 24 miesiące.  

046-001-LMX
5902659305565
Brak opinii

Możesz potrzebować także

Produkt dodany do ulubionych