SPN - Nail Liquid Pro 125ml

SPN - Nail Liquid Pro 125ml

Produkt niedostępny
65,00 zł
PTU PL 23%
Brutto
Liquid Pro SPN Nails wzbogacony została o składniki zapewniające trzykrotnie większą przyczepność, niż w przypadku liquidu Standard, masy akrylowej do najbardziej delikatnej płytki.


ZAMÓWIENIA TEL.: +48 533 506 053

ico02.pngCZAS WYSYŁKI: DO 4 DNI ROBOCZYCH

ico03.pngWYSYŁKA OD: 9.99 zł 

ico03.pngKUPUJESZ DZISIAJ, PŁACISZ ZA 30 DNI!

ico03.png14 DNI NA ZWROT

ico03.pngDOSKONAŁA JAKOŚĆ

UWAGA!

W czasie promocji czas realizacji zamówień może być wydłużony.

 

Najnowsza formuła, wchodzącego w skład kolekcji liquidów SPN Nails, Liquid Pro wzbogacona została o składniki zapewniające idealną przyczepność do najbardziej delikatnej płytki. Po połączeniu liquidu z pudrem akrylowym powstaje plastyczna, łatwa do formowania masa o  trzykrotnie większej przyczepności niż w przypadku liquidu Standard.  
Płyn o sinawym zabarwieniu to niezwykłe połączenie siły Primera oraz delikatności dla wału około paznokciowego. Liquid PRO nie wymaga stosowania kwasowego Acid Primer-a i jest najszybciej schnącym liquidem SPN Nails.

UWAGA:
Dla uzyskania optymalnych właściwości liquidu zaleca się zmieszanie 1 uncji liquidu Pro z 2 uncjami SPN – Nail Liquid Standard.
Jeśli potrzebujesz delikatniejszego i znacznie wolniej schnącego liquidu sięgnij po SPN - Nail Liquid Sensitive.

OSTRZEŻENIE: Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego. 

Ingredients
ETHYL METHACRYLATE, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, PEG-4 DIMETHACRYLATE, GLYCOL HEMA-METHACRYLATE, DIMETHYLTOLYLAMINE, CI 42090, CI 60725, P-HYDROXYANISOLE, HYDROQUINONE
011-125-LP
5902659308658
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej