SPN - Frozen Crystal Pink Gel 15g
SPN - Frozen Crystal Pink Gel 15g
Żel do stylizacji paznokci - SPN Nails
SPN - Frozen Crystal Pink Gel 15g
SPN - Frozen Crystal Pink Gel 15g
Żel do stylizacji paznokci - SPN Nails

SPN - Frozen Crystal Pink Gel 15g

1 Opinie
Dostępny
65,00 zł
PTU PL 23%

(4,33 zł / 1g)

Brutto

Najbardziej zaawansowany, stworzony na najnowszych wiązaniach polimerowych, żel bezkwasowy z powodzeniem może być wykorzystywany do pracy wszystkimi technikami.

ZAMÓWIENIA TEL.: +48 533 506 053

ico02.pngCZAS WYSYŁKI: DO 3 DNI ROBOCZYCH

ico03.pngWYSYŁKA OD: 12 zł 

ico03.pngKUPUJESZ DZISIAJ, PŁACISZ ZA 30 DNI!

ico03.png14 DNI NA ZWROT

ico03.pngDOSKONAŁA JAKOŚĆ

 

Crystal Pink

Najbardziej zaawansowany, stworzony na najnowszych wiązaniach polimerowych, żel bezkwasowy z powodzeniem może być wykorzystywany do pracy wszystkimi technikami. Dzięki dużej elastyczności i ośmiokrotnie zwiększonej przyczepności Frozen idealnie współgra z paznokciem tworząc wytrzymałą i odporną na wysuszenie oraz uszkodzenia powłokę. Żel z różową poświatą idealnie podkreśla barwę naturalnej płytki oraz wtopionych ozdób i nawet po wizycie w solarium zachowuje swój kolor i imponujący połysk. Nanopolimerowe wiązania do minimum redukują uczucie pieczenia w lampie, w związku z czym Frozen może być stosowany także u Pań z wrażliwymi paznokciami.

Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.

żel bezkwasowy do pracy wszystkimi technikami

najnowsze wiązania polimerowe
= zredukowane uczucie pieczenia

twarda powłoka, odporna na uszkodzenia

średniogęsty, samopoziomujący

zachowują swój kolor i połysk nawet po solarium

do wyboru: przezroczysty lub z delikatną poświatą koloru

ŻELE SPN

Żele SPN, które pokochały tysiące stylistek w całej Europie, to idealny wybór w każdym Salonie.

Profesjonalna, wysoka jakość, duża elastyczność, komfort nakładania, doskonała przyczepność, ogromny wybór... to wszystko sprawia,  ze nasze żele cieszą się tak ogromną popularnością.

Nasze BESTSELLERY- Frozen - żel który nie piecze, nie zapowietrza się, nie kruszy..., TiXo Cover Nude i TiXo Cover Diamonds z drobinkami, który wspaniale się rozkłada i poziomuje, a także żele kauczukowe Rubber, w przepięknych budyniowych odcieniach, które nasze Klientki wybierają najczęściej do stylizacji french i natural look. 

Przeznaczenie
Żel budujący
Gęstość
Średniogęsty
Efekt
Przezroczysty z różową poświatą
Czas utwardzania
Dual LED SPN Nails: 60 sekund, UV: 2 minuty
Zdejmowanie
Konieczność spiłowania
Ingredients
Bis-HEMA Polyneopentyl Glycol Adipate/IPDI Copolymer, Bis-HEA Poly(1,4-Butanediol)-9/IPDI Copolymer, Trimethylolpropane Trimethacrylate (TMPTMA), Bis-HEA Polyglycol Adipate/IPDI Copolymer, Hexanediol Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Silica Dimethyl Silylate, Benzoyl Isopropanol, Isobornyl Methacrylate (IBOMA), CI 15850, CI 73360, CI 60725, CI 74160
Środki ostrożności
Tylko do użytku profesjonalnego. Unikać kontaktu ze skórą. Proszę uważnie przeczytać sposób użycia. Unikać kontaktu z oczami. Może powodować reakcję alergiczną. Zaprzestać stosowania przy wystąpieniu podrażnienia. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed wysoką temperaturą i bezpośrednim nasłonecznieniem.
006-015-FP
5902659309938
1 Opinie

Boski
Jeden z flagowych żeli w moim salonie. Doskonała formula, nie ma żadnego problemu z rozprowadzaniem produktu. Klientki nie skarżą się na szczypanie w lampie. Na pewno jeszcze kupię!
By Alicja on 2022-04-14
Produkt dodany do ulubionych