Żel budujący - Frozen Gel - SPN Nails

SPN - Frozen Gel 500g

Dostępny
990,00 zł
PTU PL 23%

(1,98 zł / 1g)

Brutto

Bestsellerowy żel bezkwasowy SPN do pracy wszystkimi technikami. Frozen idealnie współgra z paznokciem tworząc wytrzymałą, elastyczną powłokę. 

ZAMÓWIENIA TEL.: +48 533 506 053

ico02.pngCZAS WYSYŁKI: DO 3 DNI ROBOCZYCH

ico03.pngWYSYŁKA OD: 12 zł 

ico03.pngKUPUJESZ DZISIAJ, PŁACISZ ZA 30 DNI!

ico03.png14 DNI NA ZWROT

ico03.pngDOSKONAŁA JAKOŚĆ

 

Najbardziej zaawansowany, stworzony na najnowszych wiązaniach polimerowych, żel bezkwasowy z powodzeniem może być wykorzystywany do pracy wszystkimi technikami. Dzięki dużej elastyczności i ośmiokrotnie zwiększonej przyczepności  Frozen idealnie współgra z paznokciem tworząc wytrzymałą i odporną na wysuszenie oraz uszkodzenia powłokę, która nawet po wizycie w solarium zachowuje swój kolor i imponujący połysk. Nanopolimerowe wiązania do minimum redukują uczucie pieczenia w lampie, w związku z czym Frozen może być  stosowany także u Pań z wrażliwą skórą. Bestseller SPN Nails!
Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.

żel bezkwasowy do pracy wszystkimi technikami

najnowsze wiązania polimerowe
= zredukowane uczucie pieczenia

twarda powłoka, odporna na uszkodzenia

średniogęsty, samopoziomujący

zachowują swój kolor i połysk nawet po solarium

do wyboru: przezroczysty lub z delikatną poświatą koloru

ŻELE SPN

Żele SPN, które pokochały tysiące stylistek w całej Europie, to idealny wybór w każdym Salonie.

Profesjonalna, wysoka jakość, duża elastyczność, komfort nakładania, doskonała przyczepność, ogromny wybór... to wszystko sprawia, że nasze żele cieszą się tak ogromną popularnością. 

Nasze BESTSELLERY- FROZEN, żel który nie piecze, nie zapowietrza się, nie kruszy... NEW COVER BLUSH GEL - doskonałe połączenie koloru nude z cielistym różem, jeden z naszych najpiękniejszych odcieni. Wspaniale się rozkłada i poziomuje. Nasze Klientki często wybierają ten żel, ponieważ sam w sobie ma tak piękny kolor, że nie wymaga malowania dodatkowym lakierem. TIXO - żel do techniki bez piłowania, który pięknie się poziomuje i z którym praca jest czystą przyjemnością.

Przeznaczenie
Żel budujący
Gęstość
Średniogęsty
Efekt
Przezroczysty
Czas utwardzania
LED SPN Nails: 90 sekund, UV: 2 minuty
Zdejmowanie
Konieczność spiłowania
Ingredients
BIS-HEMA POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPATE / IPDI COPOLYMER, BIS-HEA POLY(1,4-BUTANEDIOL)-9/IPDI COPOLYMER, TRIMETHYLOLPROPANE TRIMETHACRYLATE (TMPTMA), BIS-HEA POLYGLYCOL ADIPATE/IPDI COPOLYMER, HEXANEDIOL DIMETHARCYLATE, HYDROXYCYCLOHEXYL PHENYL KETONE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, BENZOYL ISOPROPANOL, ISOBORNYL METHACRYLATE, CI 74160, CI 60725.
Środki ostrożności
Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego. Trzymać z dala od źródeł ognia. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Używać w wentylowanym pomieszczeniu.
SPN Nails
006-500-F
5902659314543
Brak opinii

Możesz potrzebować także

Produkt dodany do ulubionych