Mgiełka Olympia 10ml

Mgiełka Olympia 10ml

Produkt niedostępny
11,90 zł
PTU PL 23%
Brutto

Stworzona na bazie prawdziwych perfum mgiełka, inspirowana nutą zapachową perfum Paco Rabanne - Olympea. Pojemność 10 ml idealna do torebki.


ZAMÓWIENIA TEL.: +48 533 506 053

ico02.pngCZAS WYSYŁKI: DO 4 DNI ROBOCZYCH

ico03.pngWYSYŁKA OD: 9.99 zł 

ico03.pngKUPUJESZ DZISIAJ, PŁACISZ ZA 30 DNI!

ico03.png14 DNI NA ZWROT

ico03.pngDOSKONAŁA JAKOŚĆ

UWAGA!

W czasie promocji czas realizacji zamówień może być wydłużony.

 

Stworzona na bazie prawdziwych perfum, super odświeżająca mgiełka do ciała otula skórę zapachem, który utrzymuje się przez bardzo długi czas i stanowi wspaniałą ucztę dla zmysłów. 

Mgiełka jest częścią kolekcji Olympia - kosmetyków inspirowanych nutą zapachową perfum Paco Rabanne - Olympea.

Ingredients
ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, LINALOOL, LIMONENE, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CINNAMYL ALCOHOL, GERANIOL
SPN Nails
015-010-OP
5902659323897
Brak opinii

Możesz potrzebować także

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej