SPN - Clear Powder 100g

SPN - Clear Powder 100g

1 Opinie
Produkt niedostępny
100,00 zł
PTU PL 23%
Brutto
Całkowicie przezroczysty puder akrylowy SPN Nails zachwyca miałkością i plastycznością. Idealnie układa się pod pędzlem zapewniając Styliście niesamowity komfort pracy.


ZAMÓWIENIA TEL.: +48 533 506 053

ico02.pngCZAS WYSYŁKI: DO 4 DNI ROBOCZYCH

ico03.pngWYSYŁKA OD: 9.99 zł 

ico03.pngKUPUJESZ DZISIAJ, PŁACISZ ZA 30 DNI!

ico03.png14 DNI NA ZWROT

ico03.pngDOSKONAŁA JAKOŚĆ

UWAGA!

W czasie promocji czas realizacji zamówień może być wydłużony.

 

Clear Powder to całkowicie przezroczysty puder stanowiący jedną z podstaw metody akrylowej. Niezwykła miałkości i plastyczności sprawiają, że akryl SPN Nails bardzo mocno trzyma się naturalnej płytki paznokcia eliminując ryzyko liftowania produktu. Dzięki swojej strukturze łatwo daje się modelować i dobrze rozkłada się na płytce zapewniając Styliście niesamowity komfort pracy. 

Odporny na krystalizację, łatwy w opracowaniu oraz delikatny w piłowaniu. Idealny do pracy na formie i tipsie. Podwyższona odporność na urazy mechaniczne, duża elastyczność oraz fakt, że po nabłyszczeniu puder jest niesamowicie przeźroczysty sprawiają, że Clear Powder jest jednym z akrylowych bestsellerów.

Niesamowita miałkość, plastyczność, doskonała przyczepność, elastyczność oraz bezkwasowa formuła sprawiają, że pudry akrylowe SPN Nails są bezpieczne dla paznokci i zapewniają idealny komfort pracy. Paznokcie wykonane naszymi pudrami są niesamowicie trwałe, delikatne w piłowaniu, wolne od wykruszeń, żółknięcia oraz zapowietrzeń. 

OSTRZEŻENIE: Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Przeznaczenie
Budujący puder akrylowy
Gęstość
Miałki
Efekt
Przezroczysty
Aplikacja
W połączeniu z SPN Nail Liquid
Zdejmowanie
Rozpuszczany w płynie Hybrid Acrylic Remover SPN Nails
Ingredients
POLYETHYLMETHACRYLATE, POLYMETHYL METHACRYLATE, BENZOYL PEROXIDE, SILICA
010-100-CP
5902659302748
1 Opinie

Przecudowny!!!!
Kupiłam akryl SPN na próbę ponieważ uwielbiam pracę na akrylach i wciąż szukam porządnych produktów w Polsce. Do tej pory sprowadzałam z UK lub USA płacąc za proszek i cło :-( Wreszcie znalazłam cudownie rozprowadzający się akryl, łatwy w układaniu, piłowaniu, niezmiernie trwały i bez smug czy bąbli, no rewelacyjny akryl, który pokochałam bez pamięci. Kiedy robiłam sobie i innym paznokcie przy pomocy akrylu z SPN wciąż się uśmiechałam i kręciłam z zachwytu głową. Szkoda, że nie mają kolorowych akryli, ubolewam bo używam kolorowych proszków zamiast lakierów, no ale chociaż czysty akryl, podstawowy jest i to o niesamowitych walorach
By Magdalena on 2021-07-14
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej