SPN - Gloss Gel 50g
Żel do stylizacji paznokci - SPN Nails
SPN - Gloss Gel 50g
Żel do stylizacji paznokci - SPN Nails

SPN - Gloss Gel 50g

Dostępny
160,00 zł
PTU PL 23%

(3,20 zł / 1g)

Brutto

Całkowicie krystaliczny nawierzchniowy żel nabłyszczający o kremowej konsystencji. Intensywnie nabłyszcza paznokieć oraz chroni jego powierzchnię przed zarysowaniem, ścieraniem na końcach i matowieniem.

ZAMÓWIENIA TEL.: +48 533 506 053

ico02.pngCZAS WYSYŁKI: DO 2 DNI ROBOCZYCH

ico03.pngWYSYŁKA OD: 12 zł 

ico03.pngKUPUJESZ DZISIAJ, PŁACISZ ZA 30 DNI!

ico03.png14 DNI NA ZWROT

ico03.pngDOSKONAŁA JAKOŚĆ

 

GLOSS GEL

Całkowicie krystaliczny nawierzchniowy żel nabłyszczający o kremowej konsystencji. Intensywnie nabłyszcza paznokieć oraz chroni jego powierzchnię przed zarysowaniem, ścieraniem na końcach i matowieniem. Przedłuża trwałość koloru i sprawia, że paznokcie wyglądają fantastycznie, aż do kolejnej wizyty w Salonie. Doskonale zabezpiecza wszelkie zdobienia i podkreśla głębie ich koloru. Gloss Gel jest polecany do wybłyszczania paznokci wystylizowanych  metodą akrylową lub żelową.Zawiera filtry UV niwelujące ryzyko żółknięcia. 

Bogata kolekcja wolnych od zapowietrzeń, kruszenia, żółknięcia i blednięcia profesjonalnych żeli do stylizacji paznokci SPN Nails z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające Klientki. Zachwycająca jakość, idealna konsystencja i duża elastyczność sprawiają, że produkty SPN idealnie współgrają z płytką paznokcia tworząc doskonały i bardzo trwały efekt końcowy.

Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.

nawierzchniowy żeL do wybłyszczania

chroni przed zarysowaniem, matowieniem, ścieraniem

przedłuża trwałość koloru

zabezpiecza zdobienia

przezroczysty, o kremowej konsystencji

ŻELE SPN

Żele SPN, które pokochały tysiące stylistek w całej Europie, to idealny wybór w każdym Salonie.

Profesjonalna, wysoka jakość, duża elastyczność, komfort nakładania, doskonała przyczepność, ogromny wybór... to wszystko sprawia, że nasze żele cieszą się tak ogromną popularnością. 

Nasze BESTSELLERY- FROZEN, żel który nie piecze, nie zapowietrza się, nie kruszy... NEW COVER BLUSH GEL - doskonałe połączenie koloru nude z cielistym różem, jeden z naszych najpiękniejszych odcieni. Wspaniale się rozkłada i poziomuje. Nasze Klientki często wybierają ten żel, ponieważ sam w sobie ma tak piękny kolor, że nie wymaga malowania dodatkowym lakierem. TIXO - żel do techniki bez piłowania, który pięknie się poziomuje i z którym praca jest czystą przyjemnością.

Przeznaczenie
Żel nabłyszczający
Gęstość
Średniogęsty
Efekt
Przezroczysty
Czas utwardzania
Dual LED SPN Nails: 60 sekund, UV: 2 minuty
Zdejmowanie
Konieczność spiłowania
Ingredients
DI-HEMA TRIMETHYLHEXYL DICARBAMATE, TRIMETHYLOLPROPANE TRIMETHACRYLATE, HYDROXYCYCLOHEXYL PHENYL KETONE, CI 60725, P-HYDROXYANISOLE, HYDROQUINONE.
SPN Nails
006-050-G
5902659300294
Brak opinii

Możesz potrzebować także

Produkt dodany do ulubionych