NaiLac - Lakiery hybrydowe

Marka NaiLac powstała w 2016 roku, a jej idea od początku była jasna – maksymalnie ułatwić wykonywanie manicure hybrydowego tysiącom z nas, które nie są profesjonalnymi stylistkami paznokci. Tworząc ją kierowaliśmy się trzema najważniejszymi zasadami: łatwość użytkowania, brak szkodliwych substancji i szacunek do zwierząt.

Łatwość użytkowania

Lakiery hybrydowe NaiLac mają specjalnie wyprofilowane pędzelki i doskonale kryją po maksymalnie dwóch cienkich warstwach. Dodając do tego idealną gęstość, która sprawia, że same się poziomują i nie spływają podczas robienia manicure – praca z nimi nawet dla niedoświadczonej osoby to prawdziwa przyjemność!

Bezpieczeństwo

Lakiery hybrydowe NaiLac są wolne od substancji szkodliwych - formaldehydu, kamfory, toluenu, ołowiu i akrylanów. Dzięki temu są przyjazne dla środowiska i paznokci, nawet w w przypadku osób z atopowym zapaleniem skóry.   

Poszanowanie dla zwierząt

Żaden produkt NiaLac nie był testowany na zwierzętach, ani nie ma w składzie substancji pochodzenia odzwierzęcego. To nasza najważniejsza zasada – szacunek wobec braci mniejszych.

Zapraszamy do perfekcyjnego świata NaiLac!

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
2 699
Marka
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Gęstość:
więcej... mniej

Kup bon upominkowy

  
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej