Metoda żelowa
Metoda żelowa
Żel budujący z drobinkami holograficznej folii LaVender Builder Shine Gel 15g
1 Opinie
55,00 zł
(3,67 zł / 1g)
Metoda żelowa
Żel budujący z drobinkami holograficznej folii Blush Builder Shine Gel 15g
55,00 zł
(3,67 zł / 1g)
Metoda żelowa
Żel budujący z drobinkami holograficznej folii Rose Builder Shine Gel 15g
1 Opinie
55,00 zł
(3,67 zł / 1g)
Metoda żelowa
Żel budujący z drobinkami holograficznej folii Milk Builder Shine Gel 15g
55,00 zł
(3,67 zł / 1g)
Metoda żelowa
Żel budujący niepiekący w lampie SPN - Frozen Crystal Pink Gel 15g
1 Opinie
65,00 zł
(4,33 zł / 1g)
