Beautica Lashes - Rzęsy

Oczy wyrażają więcej niż słowa, są zwierciadłem duszy i lustrem emocji. Potrafią uwodzić, przykuwać uwagę, inspirować. Teraz możesz mieć jeszcze piękniejsze spojrzenie, dzięki Beautica Lashes – profesjonalnym produktom do stylizacji rzęs i szkoleniom z ich aplikacji.

W temacie przedłużania rzęs nie ma dla nas tajemnic. Misją naszej marki jest sprawienie, by każda kobieta mogła poczuć się wyjątkowo pięknie.

Doświadczenie, jakie zdobyliśmy budując od 2002 roku markę profesjonalnych produktów do paznokci SPN Nails Professional pomogło nam wyselekcjonować produkty najlepsze jakościowo, które zdadzą egzamin u najbardziej wymagających stylistek rzęs.

Poznaj Beautica Lashes!

To bardzo delikatne, miękkie i puszyste rzęsy o japońskiej jakości. Znajdziesz je w dwóch odcieniach – czarnym i brązowym. Czarne charakteryzuje kruczoczarny odcień o naturalnym połysku, zaś brąz zaskakuje ciemnym odcieniem bez dodatku czerwieni i rudości. Rzęsy Beautica Lashes zachwycają spektakularnym efektem nie tylko przy użyciu metod objętościowych, lecz nawet przy aplikacji metodą 1:1. Wypróbuj już dziś i zakochaj się od pierwszej aplikacji.

Produkt dodany do ulubionych