Builder Shine - żele budujące z drobinkami

Gęsta konsystencja, samopoziomująca formuła, wzmocnienie paznokci, przepiękne, doskonałe na lato odcienie i drobne kawałki holograficznej folii. 

Poznaj Builder Shine, czyli żele budujące z drobinkami, które spełnią Twoje marzenia o spektakularnym blasku i wyjątkowej trwałości stylizacji! To 5 niesamowitych żeli – Milk, Rose, Tropical, Blush i LaVender – dzięki którym efektowny manicure wykonasz w naprawdę szybkim czasie. 

Żele budujące Builder Shine to nie tylko piękno, ale także trwałość! Zakochasz się zarówno w ich połyskujących przy każdym ruchu dłonią drobinkach, jak i w innowacyjnej formule, która pozwoli Ci przedłużyć, nadbudować, czy utwardzić paznokcie i na długo cieszyć się ich niesamowitą wytrzymałością. Manicure wykonany Builder Shine będzie towarzyszył Ci przez wiele tygodni i nie straci przy tym swojego olśniewającego blasku. 

Czas spełnić swoje marzenia o wyjątkowym i prostym w wykonaniu manicure! Wybierz Builder Shine i odkryj siłę blasku oraz trwałości na swoich paznokciach!

Milk Builder Shine Gel 15g Milk Builder Shine Gel 15g 2
Dostępny
Metoda żelowa

Milk Builder Shine Gel 15g

55,00 zł

(3,67 zł / 1g)

OfertyVIP

Kup bon upominkowy

  
Produkt dodany do ulubionych