Temptation Collection


Minikolekcja jesiennych lakierów hybrydowych SPN Nails – skuś się na Temptation!

Czy pokusie na nowe mani można ulegać bez wyrzutów sumienia? Tak! Zwłaszcza gdy sięgniesz po nową mini kolekcję lakierów hybrydowych SPN Nails – Temptation. Znajdziesz w niej 3 nasycone kolory od zmysłowych czerwieni po słodki róż, z którymi tej jesieni stworzysz najbardziej uwodzicielskie stylizacje. 

Z charyzmatyczną 1000 Femme Fatale o odcieniu wytrawnego wina podkreślisz kobiecą naturę i skusisz się na nowe życiowe przyjemności. Jeśli masz ochotę na flirt z delikatniejszą czerwienią, czeka na Ciebie lakier hybrydowy 1001 Love Affair. Uroczy 1002 Sweet Kisses zamyka minikolekcję, a jego dziewczęcy czar od razu wprowadzi Cię w randkowy nastrój. Odcienie jesiennej minikolekcji SPN Nails zachwycającą nie tylko solo – połącz ich siły w jesiennych zdobieniach! 

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej