Dostępny Metoda żelowa SPN - Frozen Gel 500g - żel budujący niepiekący w lampie SPN Nails 006-500-F 990,00 zł (1,98 zł / 1g) Żel do przedłużania paznokci, który nie piecze w lampie - SPN - Frozen Gel 500g SPN Frozen Gel 500 g to profesjonalny żel budujący, który nie piecze w lampie, zapewniając maksymalny komfort podczas stylizacji. Dzięki nanopolimerowym wiązaniom uczucie pieczenia zostało zredukowane do minimum, dlatego produkt sprawdzi się także u osób z delikatną płytką.... Do koszyka
Metoda akrylożelowa Akrylożel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 różowy z brokatem 20g SPN Nails 009-020-HEX 39,00 zł 60,00 zł (1,95 zł / 1g) Acryl-O!-Gel Frozen Hexagon 1.0 w odcieniu transparentnego różu z zatopionymi w nim błyszczącymi drobinkami confetti Akrylożel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 różowy z brokatem 20 g to idealny produkt do szybkiej naprawy paznokci oraz precyzyjnej korekty ich kształtu. Doskonale sprawdza się przy pracy z paznokciami rosnącymi w dół, umożliwiając nadanie im... Do koszyka
Metoda akrylowa SPN - Diamond Pink Powder 45g SPN Nails 010-045-DPIP 34,99 zł 49,99 zł (0,78 zł / 1g) Puder akrylowy do paznokci jasny różowy Diamond Pink Powder to puder akrylowy w odcieniu pięknego, pastelowego różu. Pozwala poprawić naturalny wygląd płytki, nadając jej świeży, czysty odcień. Do koszyka