Lakiery świecące w ciemności

UV LaQ Glow in the Dark to lakiery hybrydowe, które świecą w ciemności. Stworzone są na żywicy sylikonowej, która doskonale współgra z naturalną płytką, tworząc elastyczną i dobrze pracującą z paznokciem powłokę. Hybrydy świecące w ciemności SPN Nails nie pękają, nie rozwarstwiają od wolnego brzegu, a efekt ich świecenia utrzymuje się na paznokciach aż do kilkunastu minut po przejściu w jasnego, oświetlonego sztucznie miejsca do ciemnego pomieszczenia.  

Dzięki unikalnej żywicy lakier hybrydowy UV LaQ można nakładać nawet na długie naturalne paznokcie bez obaw, że popęka lub powstanie na nim efekt "pajęczynki". Hybrydy SPN są niezwykle delikatne dla naturalnej płytki i z powodzeniem mogą być używane przez osoby z wrażliwą, a nawet atopową skórą. To gwarancja, że piękny manicure hybrydowy będzie trwał aż do kilku tygodni.  

OfertyVIP

Kup bon upominkowy

  
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej